Kurz angličtiny online aj so zahraničnými lektormiIng. Ivana L.

Ivana Lenčéšová
Účet overený:
anglický jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
29h priemerná rýchlosť odpovede

Mám ukončenú vysokú školu manažmentu s pedagogickým minimom a štátnou skúškou z angličtiny. Pracovala som v USA, Anglicku a v Indii. Učím pre jazykovú školu, súkromné hodiny a cez internet učím čínske deti. Napadlo mi, že by to mohlo fungovať aj na Slovensku, preto som založila vlastnú online jazykovú školu.
Snažím sa, aby mali hodiny ustálenú štruktúru, ale zároveň ponúkali aj zábavné metódy učenia hrou a aktivitou študentov. Najviac nám Slovákom chýbajú konverzácie, pretože na to v školách jednoducho nie je čas.
Môžete si vybrať, či chcete slovenského, zahraničného alebo rodeného anglicky hovoriaceho lektora.
Angličtina Vám a Vašim deťom môže priniesť do života nové pracovné príležitosti, jednoduchšie cestovanie do cudzích krajín a nové zdroje zábavy a informácií z celého sveta. Určite sa oplatí venovať sa jej.

Viac informácií a cenník tu: www.kurzanglictiny.webnode.sk
0948 662 333Referencie

Pravidelne som rok chodievala na doučovanie, pretože som nemala možnosť učiť sa angličtinu v škole a naozaj mi to pomohlo. Základy som sa naučila veľmi rýchlo, hodiny ma bavili, pretože neboli len o memorovaní ale aj o zábave. Prístup lektorky bol skvelý, na výučbu som sa tešila. Odporúčam.

Silvia B. - 11.3.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu