Zlepši si angličtinu, pomôžem ti rozviazať jazyk



Michaela H.

Michaela Huľuková
Účet overený:




anglický jazyk - conversations, anglický jazyk, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced
Banská Bystrica a okolie, 974 05
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
38h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

som Michaela a približne pred 2 pol rokmi som sa vrátila z Kanadského Quebecu, kde som si k mojej angličtine pridávala skill vo francúzštine. Bola som tam strašný "hanboš" na rozprávanie, ale ujali sa ma milí, trpezliví ľudia, ktorí mi práve konverzačnými hodinami jazyk rozviazali. So, I KNOW THE STRUGGLE. A takisto viem aké je to zabúdať, keď ste mimo jazyka dlhší čas.
V roku 2010 som si pravila IELTS certifikát a mám štátnu skúšku z anglického jazyka 05/2018 - C1. Inak som absolvovala rok v Estónsku na University of Tartu, kde som študovala najmä v odbornej - právnej angličtine.
Rada by som pomohla aj ďalším prekonať "hanbošenie" a rozhovoriť sa, lebo na svete sa už bez tej angličtiny nepohneme.
Učila som v Kanade najmä deti a Francúzov, ktorí zabudli, že idú do bilingválneho prostredia a zrazu potrebovali aj angličtinu. Učím v Banskej Bystrici už 2 roky či skype, či osobné hodiny.
Budem sa na Vás tešiť, tak ma neváhajte kontaktovať.



Referencie

Presne taká učiteľka akú som hľadal, veľmi trpezlivá aj keď ste antitalent na jazyky. Konverzácia bola vždy veľmi zaujímavá a dá sa konverzovať naozaj o všetkom a vždy vymyslí niečo nové. Keď niečo nechápete ona už nájde spôsob aby ste to pochopili. Počiatočný stres rýchlo opadne a budete sa cítiť ako pri rozhovore z najlepšou kamarátkou. Takže odporúčam pre všetky vekové kategórie.

Dávid C. - 25. 1. 2020

Miška je skvelá učiteľka. Hodiny s ňou sú vždy zaujímavé a zábavné. Je trpezlivá a učivo vie skutočne super vysvetliť. Na čase sa vieme vždy dohodnúť. Po pár nevydarených pokusoch naučiť sa angličtinu mám konečne dobrý pocit z toho ako viditeľne napredujem. Preto doučovanie s Miškou naozaj odporúčam !!! Katka S.

Katarina S. - 5. 12. 2019

S Miškou sú hodiny angličtiny veľmi kreatívne, vždy je trpezlivá, hodiny sú dynamické plné zaujímavých nápadov, úžasná konverzácia s vysvetlením základných gramatických pojmov proste pri jej doučovaní si poviete prečo hodina ma len 60 minút. Je to naozaj skvelá doučovateľka po všetkých stránkach vrelo odporúčam.

Miroslav J. - 23. 7. 2019

Hodiny s Miškou sú skvelé. Je to fakt super príjemná a kamarátska baba. Vždy je pripravená a neustále vyberá nové a nové témy k preberaniu, čo zlepšilo moju slovnú zásobu a naučilo ma komunikovať. Hodiny sú dynamické a človek sa tam nikdy nenudí :) Vrelo odporúčam každému, kto chce zlepšiť svoju angličtinu.

Martina K. - 22. 7. 2019

Miška - perfektná doučovateľka, super prístup, príprava na hodiny. Maximálna ústretovosť a prispodobenie v čase doucovania. Rozšíri vám slovnú zásobu a tak isto vás aj rozrozprava. Každému či mladsiemu či staršiemu určite odporúčam.

Adela H. - 22. 7. 2019


Fotky a certifikáty



Kontaktný formulár



Napísať referenciu