Jakub Ü.

Jakub Überlauer
Účet overený:
španielsky jazyk, slovenský jazyk, anglický jazyk
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
67% zodpovedaných správ
12h priemerná rýchlosť odpovede

Zdravím! Volám sa Kubo, som piatak na španielskom bilingválnom gymnáziu v Košiciach a veľmi rád by som sa so svojimi vedomosťami podelil aj s ostatnými. Veľmi rád pomôžem či už s prípravou na maturitu a iné skúšky zo slovenského jazyka, alebo aj doučovaním španielčiny, a to od základov! Okrem toho ponúkam však aj hodiny zamerané na konverzáciu, rozširenie slovnej zásoby, gramatiku - hodiny sú šité na mieru a vediem ich hravou a nenútenou formou. Mám veľmi pozitívne skúsenosti s doučovaním pokročilých, ale aj začiatočníkov. Španielčinu študujem piaty rok a ukončením tohto ročníka získam štátnicu C1, angličtinu študujem trinásty rok a mám za sebou maturitu zo slovenčiny, čo znamená čerstvý prehľad v predmete. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu! :)

Počas týždňa doučujem v Košiciach, počas víkendov v Humennom, v prípade záujmu sa však môžeme dohodnúť.Referencie

Jakub je zodpovedný, spoľahlivý, dochvíľny lektor má veľmi dobrú metodu doučovania, naučí rýchlo a vie sa flexibilne prispôsobiť požiadavkam študenta. Určite odporúčam pomer cena kvalita na jednotku.

Peter O. - 20.8.2018

Jakub pomáhal synovi so slovenčinou na prijímačky. Lepšie sme si vybrať nemohli. Jakub je ochotný, prispôsobivý, spoľahlivý a hlavne vie vysvetliť a trpezlivo pracovať na dosiahnutí čo najlepšieho výsledku. Syn je prijatý, celej rodine odľahlo a kým doštuduje zvyšok rodiny, ešte si Jakuba nechávam v zálohe možno aj na angličtinu :-).

Jana L. - 15.5.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu