Jakub Ü.

Jakub Überlauer
Účet overený:
španielsky jazyk, slovenský jazyk
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
57% zodpovedaných správ
9h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Kubo, som piatakom na španielskom bilingválnom gympli a rád by som sa so svojimi vedomosťami podelil aj s ostatnými. Som komunikatívny, flexibilný, ochotný a trpezlivý. Veľmi rád pomôžem s prípravou na maturitu (SJL), ponúkam však aj hodiny zamerané na konverzáciu, rozširenie slovnej zásoby, gramatiku - skrátka hocičo, čo potrebujete, a to hravou a nenútenou formou! Španielčinu študujem piaty rok, ovládam ju na úrovni B2 a mám za sebou maturitu zo slovenčiny, čo znamená čerstvý prehľad v predmete. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu! :)

Počas týždňa doučujem v Košiciach, počas víkendov v Humennom, v prípade záujmu sa však môžeme dohodnúť.Referencie

Jakub je zodpovedný, spoľahlivý, dochvíľny lektor má veľmi dobrú metodu doučovania, naučí rýchlo a vie sa flexibilne prispôsobiť požiadavkam študenta. Určite odporúčam pomer cena kvalita na jednotku.

Peter O. - 20.8.2018

Jakub pomáhal synovi so slovenčinou na prijímačky. Lepšie sme si vybrať nemohli. Jakub je ochotný, prispôsobivý, spoľahlivý a hlavne vie vysvetliť a trpezlivo pracovať na dosiahnutí čo najlepšieho výsledku. Syn je prijatý, celej rodine odľahlo a kým doštuduje zvyšok rodiny, ešte si Jakuba nechávam v zálohe možno aj na angličtinu :-).

Jana L. - 15.5.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu