Ruština od native speakra zo SibíraAnna U.

Anna Ulyanova
Účet overený:
ruský jazyk, ruština, ruský jazyk - začiatočník, ruský jazyk - štátna skúška, ruský jazyk - pokročilý, rusky jazyk a literatura, ruský jazyk - business, ruský
Žilina, 010 01 Žilina
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

Volám sa Anna, mám 20 rokov, a som rodená Ruska. Môžem vám pomôcť sa naučiť a zdokonaliť vašu ruštinu. Vzhľadom k tomu, že som teraz v Rusku (na Sibíri), doučujem len cez SKYPE.

S radosťou vám vysvetlím všetky podrobnosti Ruského jazyka a taktiež vám rada odpoviem na všetky vaše otázky, ktoré budete mať. A samozrejme vám rada urobím online exkurziu Ruska, a špeciálne Sibíru.

Здравствуйте,
Меня зовут Анна, мне 20 лет, родилась и выросла в России, таким образом, являюсь носителем языка. Предлагаю свою помощь вам в изучении или повышении уровня знания русского языка. В связи с тем, что на данный момент нахожусь в России(на Сибири), предлагаю обучение только через SKYPE.

С радостью помогу вам разобраться во всех тонкостях русского языка, отвечу на все возникающие вопросы, а при желании даже проведу онлайн – экскурсию по России, и по сибири в частности.Referencie

So slečnou Annou som veľmi spokojný. Pred pár týždňami som o ruskom jazyku nevedel prakticky nič. Obetavým prístupom a kvalitnou prípravou na lekcie ma Anna veľmi rýchlo a efektívne uviedla do ruského jazyka. Teším sa na lekcie a odporúčam ďalším študentom!!! Ján M.

Jan M. - 4.4.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu