Aby jazyk nebol španielska dedinaSamuel S.

Samuel Sakala
Účet overený:
španielsky jazyk, anglický jazyk
Žilina, Bratislava, Bytča
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Španielčina či španielska dedina ?
Hola todos! Som Samuel a naučím ťa španielsky či už ti jazyky idú alebo si absolútne stratený prípad a učenie je pre teba španielska dedina. Španielčine sa venujem od začiatku štúdia na bilingválnom gymnáziu v Žiline, teda 4 roky.

Doučovanie prebieha viacerými formami, všetko si prispôsobíš ty, tak ako ti to vyhovuje, no ja ti s tým samozrejme pomôžem. Vybrať si môžeš z kurzov u teba doma, online alebo v meste, pri ktorých sa učíš priamo z rozhovorov v praxi. Používať budeme moju vlastnú “učebnicu” zostavenú presne pre konkrétny kurz, rôzne hry alebo akýkoľvek iný materiál, pomocou ktorého sa ti dobre učí.

Či už sa chceš naučiť nový jazyk a posunúť sa tak ďalej alebo zlepšiť tvoje doterajšie schopnosti, spolu určite nájdeme spôsob, ktorý ti bude vyhovovať. Ovládať druhý najpoužívanejší jazyk na svete a dohovoriť sa či už v Španielsku alebo Amerike si predsa nenecháš ujsť.
Teším sa na teba!
Referencie

Samuel ma doučoval pred maturitou zo španielčiny a som maximálne spokojná. Vysvetlil mi všetko čo som potrebovala a takisto mi pomohol s konverzáciou.

Sára V. - 9.9.2018

Doučovanie u Samuela môžem len odporučiť, celý čas má profesionálny prístup, v jazyku sa vyzná a vždy sa dokážeme dohodnúť na termíne doučovania, ktorý mi vyhovuje. Po dlhom čase som sa v španielčine dokázal posunúť ďalej a nemusel som sa do toho nútiť. Určite odporúčam !

Dávid B. - 17.5.2018

Jazyk - Španielčina Bezproblémová komunikácia, odborná znalosť, schopnosť prispôsobiť sa aj veľmi skorým aj neskorým termínom, flexibilita, spoľahlivosť, výborný celkový dojem a pôsobenie. Som spokojný

Michal T. - 22.4.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu