Samuel S.

Samuel Sakala
Účet overený:
španielsky jazyk, španielsky jazyk - pokročilý
Bytča
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Hola todos! Som Samuel a naučím vás španielsky či už vám jazyky idú alebo ste absolútne stratený prípad a učenie je pre vás španielska dedina. Môj prvý kontakt s týmto jazykom ma postretol pred štyrmi rokmi spolu so začiatkom štúdia na bilingválnom gymnáziu v Žiline. Od absolvovania niekoľkých hodín španielčiny denne už prešiel nejaký ten čas a ja som sa postupne dostal až na úroveň C1, kde komunikujem s rodenými španielmi prakticky každý deň.

A tak predávam svoje vedomosti ďalej, vám ktorí ste sa rozhodli, že sa chcete naučiť tento krásny, temperamentom nabitý jazyk. Vyučovanie nemá stálu formu, všetko si prispôsobíte vy, tak ako vám to vyhovuje. Ja vám s tým samozrejme pomôžem. Požívať budeme učebnice priamo zo Španielska, cvičenia či už klasicky na papieri alebo online a čo nemôže chýbať sú dialógy čisto v španielčine, bez ktorých by to predsa nešlo. Nerobia mi problém ani veľmi skoré a neskoré termíny doučovania od 6:00 do 23:00.

Ak sa chceš naučiť nový jazyk a nie sa len sťažovať ako to nejde, zdvihni sa z gauča, napíš mi správu a spolu určite nájdeme spôsob, ktorý ti bude vyhovovať. Za pár mesiacov budeš ovládať druhý najpoužívanejší jazyk na svete.
Teším sa na teba!

Referencie

Doučovanie u Samuela môžem len odporučiť, celý čas má profesionálny prístup, v jazyku sa vyzná a vždy sa dokážeme dohodnúť na termíne doučovania, ktorý mi vyhovuje. Po dlhom čase som sa v španielčine dokázal posunúť ďalej a nemusel som sa do toho nútiť. Určite odporúčam !

Dávid B. - 17.5.2018

Jazyk - Španielčina Bezproblémová komunikácia, odborná znalosť, schopnosť prispôsobiť sa aj veľmi skorým aj neskorým termínom, flexibilita, spoľahlivosť, výborný celkový dojem a pôsobenie. Som spokojný

Michal T. - 22.4.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu