Michaela L.

Michaela Lacíková
Účet overený:
kresba, maľba, výtvarné umenie, Photoshop, anglický jazyk
Banská Bystrica, 97405
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
50% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

V prípade záujmu o doučovanie by som preferovala kontakt na e-mail: michaela.lacik zavináč gmail.com, platené služby tejto stránky už nevyužívam. Ďakujem za pochopenie.

Kresba, maľba:
Ahoj, som freelance ilustrátorka, ktorá sa naďalej sa každodenne vzdeláva, napríklad aj cez program Watts ateliéru. Ukážky mojej práce budú určite smerodatnejšie než akékoľvek slová na rozhodnutie, či by som ti ako doučovateľ vyhovovala. Či sa chceš venovať umeniu profesionálne, alebo len robiť svoju záľubu naozaj kvalitne, rada poskytnem svoje skúsenosti a pomôžem kde treba.

Anglický jazyk:
Okrem záujmu o umenie ma to vždy ťahalo k jazykom. Už na základnej škole som navštevovala jazykovú školu, následne som študovala na bilingválnom gymnáziu v Sučanoch. Všeobecnú a odbornú štátnu jazykovú skúšku z anglického jazyka nasledovali skpsenosti s prekladmi a niekoľkoročný pobyt v Írsku. V angličtine sa naďalej zdokonaľujem a prebiehajú v nej moje momentálne štúdiá. Je to krásny, nielen nesmierne užitočný ale aj úžasné poetický jazyk, s ktorým vás rada zoznámim, či pomôžem so zdokonaľovaním. Teším sa na našu spoluprácu..Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu