Jazyky pre cestovatelov priamo z Australie :)Kristína D.

Kristína Danková
Účet overený:
španielsky jazyk, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
40% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Kristína. Som taký menší dobrodruh a cestovateľ na plný uväzok. Píšem blog o svojich cestách a milujem prácu s ľuďmi. Najskor som učila jazyky vo Volis Academy kde som sa stala certifikovaný lektor Callanovej metódy a teraz stým naďalej pokračujem sama.

Momentálne som v Austrálii takže teraz doučujem len cez Skype. Hovorím plynule anglicky a španielsky, kedže som žila v Španielsku a študovala na španielskom bilingválnom gymnáziu. Taktiež som mala možnosť praktizovať tieto jazyky každodenne na svojich cestách po Európe, juhovýchodnej Ázii, strednej Amerike, a teraz sa učím Austrálsky slang priamo v Austrálii. Ak chceš robiť to isté, veľmi rada Ti stým pomôžem a budeš sa vedieť plynulo dohovoriť už za tri mesiace.

Ak by si mal záujem o doučovanie od profesionála, som tu pre teba!Referencie

S Kristínkou som veľmi spokojná, nakoľko si dá záležať na detailoch. Vysvetľuje priamo a jednoducho. Ľpie na správnom vyslovovaní. S trpezlivosťou vysvetlí nepochopenú gramatiku, ktorú ako správny lektor sama hneď odhalí. Vždy je pripravená a presná. Teším sa na každú hodinu. Ďakujem.

Monika C. - 6.11.2018

S Kristnou sme velmi spokojny prichadzala az k nam domou,velmi synovi pomohla;vysvetlila co potreboval : odporucujem na 100 percent

Mária S. - 23.6.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu