Zamiluj sa do španielčiny



Monika V.

Monika Vincova
Účet overený:




španielsky jazyk, španielsky jazyk - začiatočník, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielsky jazyk - pokročilý, španielsky jazyk - business, príprava na DELE, príprava na maturitu
Trnava, 91701
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 17€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj☺španielčina je môj osud.Venujem sa jej už 20 rokov.Priniesla mi do života aj môjho muža,Španiela.Milujem rozprávať španielsky a túto vášeň prenesiem aj na Teba☺ Učím všetky vekové kategórie, deti od 3 rokov učím metódou naratívneho formátu Hocus Lotus. Ako jediná na Slovensku som držiteľkou certifikátu Magic teacher v oblasti španielskeho jazyka.Táto metóda výučby vychádza z o základov bilingvizmu, dieťa sa cudzí jazyk.učí rovnakým spôsobom ako dieťa vyrastajúce v bilingválnej rodine.A funguje to!!
Mám bohaté skúsenosti aj s prekladaním a konzekutívnym tlmočením.
Mám skúšku DELE Superior aj štátnu skúšku zo španielčiny.



Referencie

Naučiť sa španielsky bol môj sen už dlhší čas, no až pred rokom som narazila na Moniku a začala si tak realizovať tento môj sen. O mesiac to bude rok, čo sa u nej doučujem a nemohla som si vybrať lepšie. Predtým som poznala pár slovíčok a dnes viem poskladať vety, prekladať jednoduchšie texty a rozoznať slová vo filmoch, za čo som jej nesmierne vďačná. Monika mi vždy perfektne vysvetlí gramatiku a ochotne odpovie na všetky otázky. Hodiny sú vedené v španielčine, čo mi veľmi pomáha a núti ma hľadať slová na vyjadrenie v španielčine. Monika je super trpezlivá, milá a priateľská a ak ešte váhate, či sa začať učiť španielčinu alebo či si ju zlepšiť, určite tak urobte práve u Moniky! :) Odporúčam!!

Dominika P. - 26.4.2018

Monika je super, veľmi ma posunula. Keď ma začala učiť, vedela som po španielsky asi toľko, koľko sa na mňa nalepilo v Španielsku, vôbec som nerozumela gramatike a mala som len veľmi chabú slovnú zásobu. Keďže Monika má španiela muža a jej španielčina je asi na najvyššej možnej úrovni, vie vysvetliť a zodpovedať všetky nejasnosti, ktoré vzniknú pri chápaní gramatiky cudzieho jazyka. Keďže nie som osoba, na ktorú sa jazyky lepia, potrebujem aby mal učiteľ so mnou trpezlivosť a aby som pri učení nemala pocit, že sa učím, ale že sa zabávam. Toto všetko sa mi pri hodinách s ňou splnilo. Zažila som si s ňou na hodinách kopec srandy a ani som nevedela ako, som sa postupne zlepšovala. Monika ma posunula natoľko, že ma zobrali pracovať na španielske oddelenie, kde som používala španielčinu na dennej báze.

Katarína Z. - 9.4.2018

Monika je skvelou nielen učiteľkou ale aj osobou a kamarátkou! Vďaka nej zbožňujem španielčinu a som motivovaná stále napredovať. Monika Vás pripraví na všetko, od písania prác až po slangové výrazy, gramatiku a konverzácie. Moju španielčinu si inak ako bez nej neviem ani predstaviť. Veľmi odporúčam, skvelý, priateľský prístup, výborné znalosti a materiály na hodiny.

Denisa H. - 5.4.2018


Fotky a certifikáty



Kontaktný formulár



Napísať referenciu