Zamiluj sa do španielčinyMonika V.

Monika Vincova
Účet overený:
 španielsky jazyk, španielsky jazyk - začiatočník, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielsky jazyk - pokročilý, španielsky jazyk - business, príprava na DELE, príprava na maturitu
  Trnava
 917 01 (Trnava)
  12€ - 17€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  4h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj☺španielčina je môj osud.Venujem sa jej už 20 rokov.Priniesla mi do života aj môjho muža,Španiela.Milujem rozprávať španielsky a túto vášeň prenesiem aj na Teba☺ Učím všetky vekové kategórie, deti od 3 rokov učím metódou naratívneho formátu Hocus Lotus. Ako jediná na Slovensku som držiteľkou certifikátu Magic teacher v oblasti španielskeho jazyka.Táto metóda výučby vychádza z o základov bilingvizmu, dieťa sa cudzí jazyk.učí rovnakým spôsobom ako dieťa vyrastajúce v bilingválnej rodine.A funguje to!!
Mám bohaté skúsenosti aj s prekladaním a konzekutívnym tlmočením.
Mám skúšku DELE Superior aj štátnu skúšku zo španielčiny.Referencie

Monika je super, veľmi ma posunula. Keď ma začala učiť, vedela som po španielsky asi toľko, koľko sa na mňa nalepilo v Španielsku, vôbec som nerozumela gramatike a mala som len veľmi chabú slovnú zásobu. Keďže Monika má španiela muža a jej španielčina je asi na najvyššej možnej úrovni, vie vysvetliť a zodpovedať všetky nejasnosti, ktoré vzniknú pri chápaní gramatiky cudzieho jazyka. Keďže nie som osoba, na ktorú sa jazyky lepia, potrebujem aby mal učiteľ so mnou trpezlivosť a aby som pri učení nemala pocit, že sa učím, ale že sa zabávam. Toto všetko sa mi pri hodinách s ňou splnilo. Zažila som si s ňou na hodinách kopec srandy a ani som nevedela ako, som sa postupne zlepšovala. Monika ma posunula natoľko, že ma zobrali pracovať na španielske oddelenie, kde som používala španielčinu na dennej báze.

Katarína Z. - 9.4.2018

Monika je skvelou nielen učiteľkou ale aj osobou a kamarátkou! Vďaka nej zbožňujem španielčinu a som motivovaná stále napredovať. Monika Vás pripraví na všetko, od písania prác až po slangové výrazy, gramatiku a konverzácie. Moju španielčinu si inak ako bez nej neviem ani predstaviť. Veľmi odporúčam, skvelý, priateľský prístup, výborné znalosti a materiály na hodiny.

Denisa H. - 5.4.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu