Matematika Hejného metódou a programovanie / Private lessons in maths and computer scienceJán R.

Ján Révay
Účet overený:
matematika, programovanie, logika, matematika v anglickom jazyku, programovanie v anglickom jazyku, computer science, HTML, CSS, javascript, assembler, C/C++, C# .NET, Prolog, Delphi/Pascal, SQL, Matlab, GSCE, IGSCE, International Baccalaureate, príprava na maturitu, logika na príjiímačky na právo, príprava na monitory, Testovanie9, prijímačky na stredné školy, prijímačky na vysoké školy, prípravy na skúšky, matematika - sš, matematika - zš, matematika - vš, matematická analýza, diskrétna matematika, lineárna algebra
Bratislava, Ivanka pri Dunaji
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 19€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Absolvent vedeckej matematiky - zameranie na matematické štruktúry a výpočtovú logiku. Už vo svojich pätnástich rokoch som získal britský A level certifikát z chémie. Strednú školu som vyštudoval vo Veľkej Británií a súbežne na Slovensku. Časť štúdia som absolvoval na Univerzite Karlovej v Prahe. Štátnice som spravil s vyznamenaním (Univerzita Komenského). Absolvent Kolégia Antona Neuwirtha. Momentálne učím uvedené predmety na Gymnáziu Grösslingová (GAMČA), vo viacerých firmách a súkromne - na živnosť.

Matematiku učím rád preto, že je pekná. Na mnohých slovenských školách krásu matematiky a kreativitu skôr potláčajú. Na mojich hodinách je to iné. Vždy ma vie potešiť, keď sa môjmu zverencovi vďaka matematike a môjmu sprevádzaniu podarí zlepšiť si logické a kritické myslenie a naučí sa matematiku tvorivo používať.

Súkromne vyučujem matematiku, programovanie a computer science pre vyššie ročníky základnej školy, stredoškolákov a VŠ študentov. V rámci informatiky a computer science vyučujem klasické programovacie jazyky ako: C/C++, C#, Delphi/Pascal, SQL, Prolog, Matlab, Assembler, HTML/CSS/JavaScript... , ďalej algoritmy a dátové štruktúry, hardware, numerické metódy a logické programovanie. Rád pomôžem s prípravou na skúšky, štátnice, s bakalárkami a diplomovkami. Moje hodiny sú inšpirované Hejného metódou a klasickými textami (Great books).Referencie

S pánom Revayom sme veľmi spokojní. V priebehu mesiaca si môj syn, prvák na gymnáziu, zlepšil známky o 2 stupne. Ducovatel sa nevenoval iba momentálnemu učivu, ale bral žiaka komplexne - ako sa pripravuje do školy, či nemá poruchy ucenia, či dodržiava správny postup pri výpočtoch a p. Určite odporúčam.

Andrea P. - 13.6.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu