Matematika Hejného metódou, aj v anglickom jazykuJán R.

Ján Révay
Účet overený:
 matematika v anglickom jazyku, matematika, matematika - sš, matematika - zš, matematika - vš, príprava na monitory, príprava na maturitu, logika na príjiímačky na právo, logika, programovanie, GSCE, IGSCE, International Baccalaureate
  Bratislava, Ivanka pri Dunaji, Zálesie, Bernolákovo
 851 01 (Bratislava)
  13€ - 18€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  89% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolvent Fakulty matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského a baví ma učiť matematiku :). Doučujem vyššie ročníky základnej školy a stredoškolákov, po dohode aj VŠ študentov. Rád pripravujem na prijímačky na stredné a vysoké školy na Slovensku a v zahraničí, súťaže, maturity... Na vyučovanie matematiky využívam svetoznámu metódu profesora Milana Hejného a vlastné učebné texty. V prípade VŠ študentov viem pomôcť pri príprave na zápočty, skúšky, či štátnice... Svojim zverencom som ochotný pomôcť aj mimo dohodnutých hodín, cez telefón alebo Skype.

Matematiku učím spôsobom, ktorý je navrhnutý tak, aby v prvom rade učil môjho zverenca rozmýšľať. Neučím matematiku pre matematiku, matematika u mňa nie je len memorovanie a učenie sa postupov naspamäť, ale nástroj na rozvoj kritického a logického myslenia.

Vyštudovanú mám čistú matematiku - matematické štruktúry (štátnice som spravil s vyznamenaním) a profesionálne sa venujem logike. Doučujem od roku 2013. Som alumni Kolégia Antona Neuwirtha. Počas strednej školy som študoval 2 roky v Británii a počas vysokej 2 roky na Univerzite Karlovej v Prahe. Keďže som sa momentálne presťahoval z Prahy do Bratislavy, prijímam nových žiakov a študentov v Bratislave. Uprednostňujem dlhodobé doučovania: na to aby sme sa niekam pohli, je potrebná pravidelnosť.Referencie

S pánom Revayom sme veľmi spokojní. V priebehu mesiaca si môj syn, prvák na gymnáziu, zlepšil známky o 2 stupne. Ducovatel sa nevenoval iba momentálnemu učivu, ale bral žiaka komplexne - ako sa pripravuje do školy, či nemá poruchy ucenia, či dodržiava správny postup pri výpočtoch a p. Určite odporúčam.

Andrea P. - 13.6.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu