Angličtina pre všetkých :)Barbara F.

Barbara Fedor
Účet overený:
 anglický jazyk
  Košice, Kráľovský Chlmec
 040 22 (Košice)
  7€ - 12€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  dochádza za študentom

Volám sa Barbara a mám 21 rokov. Študujem Britské a americké štúdia na UPJŠ v Košiciach. Hlavnou výhodou tohto odboru je nielen ovládanie angličtiny na úrovni C1, ale aj osvojenie jej kultúry a jazykovedy, vďaka ktorým ovládame správnu angličtinu.

Moje anglické dobrodružstvo sa začalo s prípravou na skúšku a úspešné získanie certifikátu The European Language Certificate in English na úrovni B2 v roku 2013. Na mojej ceste k úspechu v angličtine pomohlo leto 2017, strávené v Spojenom kráľovstve, kde som pracovala v tíme pomocného personálu v rekreačnom parku. Tiež som mala možnosť observovať vyučovacie hodiny na základnej škole v anglickom mestečku Dawlish, kde som získala skvelé typy ako efektívnejšie viesť hodiny v angličtine.

Čo sa týka mojich pracovných skúseností, pôsobila som ako lektorka angličtiny v jednej Košickej škôlke, kde som viedla skupinku 15 detí. Taktiež som pracovala v jazykovej škole v Košiciach, kde som učila skupiny detí aj dospelých.

Skúsenosti mám v nasledujúcich okruhoch angličtiny: hravá angličtina pre deti, všeobecná angličtina pre žiakov ZŠ a SŠ, všeobecná angličtina pre dospelých, príprava na maturitu, obchodná angličtina, a komunikácia v angličtine. Učebné materiály zabezpečím.

Každému veľmi rada pomôžem s angličtinou. :)Kontaktný formulár


Napísať referenciu