Francúzština, slovenčina a literatúra. Doučovanie jazykov ako zážitok!Kristína T.

Kristína Tonková
Účet overený:
slovenský jazyk, francúzsky jazyk, anglický jazyk, francúzska literatúra
Košice, 04012
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
13h priemerná rýchlosť odpovede

Zdravím! Volám sa Kristína a som študentkou 5-tého ročníka bilingválneho fr/sk gymnázia v Košiciach. Mojou veľkou záľubou sú okrem umenia a literatúry aj jazyky, či už ide o rodnú slovenčinu, nádhernú francúzštinu, alebo tiež angličtinu.

Z francúzskeho jazyka mám certifikát DELF B1 a taktiež som minulý školský rok úspešne absolvovala maturitnú skúšku z francúzskeho jazyka a literatúry na úrovni C1.
Čo sa týka slovenčiny, pravidelné písanie a knihomoľstvo sa mi podarilo zužitkovať aj ma maturite, kde moja písomná časť (slohová práca + test) dosiahla percentil 97,9.
Úroveň mojej angličtiny síce zatiaľ nemám podloženú žiadnym papierom, no vďaka pravidelnému kontaktu s týmto jazykom sa v ňom cítim čoraz istejšie, preto plánujem v najbližších mesiacoch overiť svoje vedomosti aj absolvovaním certifikácie.

Ak túžiš zlepšiť svoje jazykové schopnosti či znalosti v oblasti literatúry a hľadáš niekoho kto nielen "vie", ale aj "vie podať" a hlavne mu pre dané predmety nechýba nadšenie, neváhaj napísať!Referencie

Veľmi milá, priateľská a prispôsobivá baba. Vie ako naučiť a ako postupovať ďalej. Určite odporúčam ;)

Miroslava L. - 22.8.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu