Andrea S.

Andrea S.

Odpovedá do 23 hodín, na 30% správ
30% 23 hod
Prijíma študentov

Andrea S.

Prijíma študentov

Nemčinovo - Nemčina z praxe do praxe, bez zbytočných omáčok ;-)

  • Doučuje aj online
  • Od  40 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede
Cena Od 40 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Hallo! Wie geht es Ihnen? Schön Sie kennenzulernen!

Dovoľte mi, aby som sa Vám predstavila. Volám sa Andrea Schulte a som autorkou a zakladateľkou projektu Nemčinovo, netradičného online sveta nemeckého jazyka. Sme 2 v 1, Andrea a Franz-Josef - silný nemecko-slovenský tím (rodený native hovorca + slovenský lektor C2).

Nie sme klasickí vyštudovaní učitelia-lektori. Preto k nemčine pristupujeme inak. Nie sme klasická jazyková škola, akú bežne poznáte a a ani ňou nechceme byť. Nevyučujeme klasickým spôsobom a ani to nechceme. My nemčinu neučíme, my nemčinou žijeme a naučíme vás to spolu s nami.

Okrem nemčiny u nás dostanete oveľa viac. Obrovskú dávku inšpirácie, motivácie a chuti. Naše know-how i mimo oblasti nemčiny. Nemčinu žijeme srdcom. S nemčinou vstávame, s nemčinou zaspávame. Každý deň. Máme za sebou vysokoškolské vzdelanie, certifikáty, bohaté skúsenosti so súkromným a firemným vyučovaním, prax i manažérske pôsobenie v rôznych oblastiach.

To najlepšie z nás Vám prinášame v Nemčinove. Nemčinu z praxe do praxe, nemčinu z reálneho života. Pre viac informácií navštívte naše Nemčinovo na webe alebo FB. V našej ponuke nájdete bohaté možnosti aj vzdelávania zdarma. O našej práci hovoria referencie nižšie.

Kvalifikácia:
Deutsches Sprachdiplom II. Stufe
Všeobecná štátna jazyková skúška C2
Goethe Zertifikat C2
Štátna jazyková skúška z odboru prekladateľstvo C2
Odborné minimum pre tlmočníkov a prekladateľov

Ponúkame Vám zaujímavé a moderné formy vzdelávania formou: e-Bookov, e-Learningového vyučovania, individuálne VIP vyučovanie a mentoring, príprava na Goethe certifikát, doplnkové služby - konzultácie, drobné preklady a korektúry, pomoc s nemeckou administratívou a korešpondenciou.

Je jedno, kde sa momentálne nachádzate, s nami sa môžete moderne a "k veci" učiť z ktoréhokoľvek kúta sveta.

Wir freuen uns auf unsere Zusammenarbeit!

Bis bald! :-)

Referencie (23)

Anna A.

Anna A.

Neoverená referencia

Pani Schulte ako lektorka nemčiny je potvrdením motta: "Ak chceš iných zapáliť, musíš sám horieť." Na svojich hodinách vás postupne nakazí svojou láskou k nemčine a vy si zrazu uvedomíte, že sám začínate presviedčať svoje okolie o tom, že súčasná nemčina vôbec nie je taká suchá, ako sa to všeobecne tvrdí, ale že je to vlastne krásny jazyk.

Peter B.

Peter B.

Neoverená referencia

Pani Schulte je výborná lektorka, sústredila sa na moje slabiny, a pri sústavnom opravovaní som si postupne začal dávať pozor na správnu gramatiku. Vrelo odporúčam aj ďalším záujemcom.

Chantall

Chantall

Neoverená referencia

Pani Schulte je vysoko profesionálna, vynikajúca lektorka. Na hodinách nemčiny ste v príjemnom domácom prostredí, výučba prebieha prostredníctvom Skypu. Výučba je šitá na mieru, zodpovedá individuálnym potrebám žiaka. Pani Schulte je veľmi milá, ústretová, jej práca je precízna. Nemčina sa pre mňa stala obľúbeným jazykom a rada by som sa v nej zdokonaľovala i naďalej. Každému kto sa potrebuje naučiť, zdokonaliť prípadne pripraviť na skúšky z nemeckého jazyka pani Schullte je ta správna voľba, vrele odporúčam

Dávid R.

Dávid R.

Neoverená referencia

S výučbou nemeckého jazyka som bol veľmi spokojný, hodiny boli vždy pripravené na vysokej úrovni a prebiehali v príjemnej atmosfére. Obzvlášť oceňujem individuálny prístup a flexibilitu p. Schulte. Spoločné hodiny mi pomohli pri lepšej adaptácii v zahraničí a následne aj pri úspešnom absolvovaní pracovného pohovoru. Odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť, či už v gramatike, alebo konverzácii.

Tomáš

Tomáš

Neoverená referencia

Na pani Schulte som sa obrátil s tým, že by som potreboval, čo najrýchlejšie spraviť certifikát úrovne B2 v Goethe inštitúte. Za tri mesiace intenzívneho štúdia sa to podarilo. Páči sa mi spôsob, akým pani Schulte pracuje. Je trpezlivá, milá a zároveň veľmi precízna a profesionálna. Jej výučba je kvalitná, hodiny boli naplno využité a pani Schulte prispôsobí hodiny každému podľa jeho momentálnej jazykovej úrovne. Pani Schulte by som odporučil každému, kto sa potrebuje a chce zdokonaliť v nemčine.

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky