Pohodová matematikaPeter S.

Peter Sagan
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, ekonomika, manažment, podnikové financie, Finančná gramotnosť, Excel
Bratislava, 84105
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
8€ - 13€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
50% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

volám sa Peťo a venujem sa prevažne doučovaniu matematiky pre základné a stredné školy. Mám s ňou skúsenosti nielen zo strednej a vysokej školy, ale aj pri desiatkach doučovaní. Žiaden príklad už teda nemusí byť pre vás prekážkou :)

Okrem toho sa venujem doučovaniu tém súvisiacich s manažmentom, financiami, prípadne investíciami, ktoré boli hlavnou témou na mojom vysokoškolskom štúdiu a ktorým sa venujem aj vo svojej praxi.

Taktiež vás dokážem doučiť excel, ktorý využívam dennodenne. Okrem doučovania sa venujem písaniu seminárnych prác pre študentov, odkiaľ tiež získavam ďalšie cenné skúsenosti. Všetky oblasti nie je problém doučiť aj formou online :)

Vysokoškolské štúdium som mal na Ekonomickej univerzite v Bratislave, ktoré sa mi podarilo v máji 2017 úspešne dokončiť.

Prečo práve ja?
- > využívam osobný prístup ku študentom
- > vysvetľujem učivá na príkladoch
- > doučovanie sa snažím podávať zábavnou formou.Referencie

Doučovanie s Peťom prebiehalo v priateľskej atmosfére, všetko potrebné vysvetlil veľmi zrozumiteľne a jasne. Určite doporučujem aj ostatným.

Jana S. - 7.11.2018

Peter je spoľahlivý, flexibilný, matematiku vie vysvetliť zrozumiteľným spôsobom. Hodiny sú efektívne využité. Sme veľmi spokojní.

Danica D. - 21.10.2018

Peter je spoľahlivý, dynamický, flexibilný. Hodiny sú efektívne využité. Syn je veľmi spokojný s prístupom k objasňovaniu nového učiva, zlepšil svoj vzťah k matematike.

Danica D. - 17.10.2018

Peter Sagan je jednička pre doučovanie matematiky môjho syna Daniela. Je trpezlivý, múdri, spoľahlivý. Som veľmi rada, že som ho našla na internete a môže sa venovať môjmu synovi. Teší ma, že môj syn našiel veľkú oporu v Petrovi. Ešte raz veľká vďaka Petrovi.

Marta F. - 16.10.2018

Oceňujeme Váš profesionálny prístup,záujem,pedagogické schopnosti pri práci s našou dcérou

Viera J. - 16.10.2018

Veľká pomoc v poslednej chvíli. Peter doručil dcéru matematiku na skúšku v rakúskej škole

Lenka D. - 14.10.2018

Veľmi spokojný vysvetľuje zrozumiteľne a naučil aj iné lepšie postupy ako v škole odporúčam veľmi ochotný

Richard R. - 14.10.2018

S doučovaním pána Petra sme boli nadmieru spokojní. Pozitívne hodnotím najmä individuálny prístup k žiakovi, priaznivú cenu, časovú flexibilnosť, promptné reagovanie. Jeho pomoc s matematikou ešte určite radi využijeme.

Michaela Z. - 1.7.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu