Po Anglicky ako nič ;) Learn English ONLINE with RadkaRadka M.

Radka Mosnier
Účet overený:
anglický jazyk
Skype, 68100
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
67% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte! :)

Volám sa Radka a som TEFL certifikovanou lektorkou angličtiny. Momentálne ponúkam súkromné ONLINE hodiny angličtiny cez Skype od levelu začiatočníkov až po pokročilých a naučím či doučím Vás čokoľvek čo potrebujete.

PLEASE contact me DIRECTLY on radka(dot)mosnier(at)gmail(dot)com.

Väčšinu svojej dospelosti som strávila v zahraničí (7 rokov som študovala a pracovala v Londýne vo Veľkej Británii a pred tým 2 roky v Aténach v Grécku). Popri štúdiu na Slovensku som obdržala certifikát UNIcert C1 v odbore English for Economic Sciences na Univezrite Mateja Bela v Banskej Bystrici. V Londýne som si popri práci dokončila univerzitné vzdelanie (BA Advertising, Public Relations and Media, Middlesex University) a neskôr urobila 120 hodinový certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language), ktorý mi umožňuje učiť angličtinu ako freelancerovi.

Z Londýna som odišla v lete 2017 a od vtedy sme s mojim manželom cestovali po Ázii kde sme pracovali ako dobrovoľníci. Popri tom som učila Angličtinu v lokálnych komunitách, na základných školách a aj individuálne v Mongolsku, Južnej Kórei a v Thajsku.

Cudzie reči pre mňa vždy boli vášňou, ale venovala som sa ich zveľaďovaniu popri práci. Angličtinu som sa učila od základnej školy, na gymnáziu a vysokej škole na Slovensku a propri tom som študovala Nemčinu a taktiež dva semestre Španielčiny. Počas mojich letných prác v Aténach som hovorila po Anglicky a konverzačnú Gréčtinu som sa naučila ako samouk. V Londýne sme s mojim partnerom chodili na hodiny Taliančiny počas dvoch rokov. Kedze môj manžel je Francúz, vždy sme komunikovali po Anglicky, ale po rozhodnutí o našej relokácii do Francúzska som sa začala učiť aj Francúzštinu na ktorej momentálne intenzívne makám. :) Tým pádom kompletne rozumiem akú obrovskú rolu hrajú jazykové schopnosti v našom profesnom ale aj osobnom živote.

Môj profesionálny život vždy osciloval okolo koordinácie a manažmentu ľudí čo mi umožnilo hlbšiemu porozumeniu ľudskej mysle a správania. Moje skúsenosti mi pomáhajú lepšie porozumieť mojim študentom ako individuálom a reagovať na ich potreby promptne a efektívne.

Chcela by som Vám pomôcť hovoriť po Anglicky s istotou a bez zábran či napätia, ale najmä bez toho aby ste sa báli robiť chyby! Som veľmi energetická, pozitívna a poskytnem Vám podporu a porozumenie, pretože viem, koľko námahy Vás stojí učenie sa cudzieho jazyka.

Všetky hodiny sú šité na mieru a na Vaše potreby a komunikovať budeme iba po Anglicky.

Pozrite sa na moje promo video cez nasledujúci link—> https://www.youtube.com/watch?v=xfGkk1AqDQE&app=desktop

Ak máte záujem o štruktúrované kurzy, ponúkam nasledovné balíčky konverzačnej Angličtiny zameranej buď na hovorenie, gramatiku alebo čítanie a písanie (5 lekcií minimum):

Conversational English: Focus on SPEAKING with emphasis on the following —>

• communication skills and fluency
• formal and informal conversation skills
• everyday conversation practice
• vocabulary boost
• pronunciation

Conversational English: Focus on GRAMMAR with emphasis on the following —>
• comprehension
• syntax
• verb tenses usage
• +++

Conversational English: Focus on WRITING and READING with emphasis on —>
• text analyis (prose, poetry, drama, non-fiction, media texts) and comprehension
• English composition
• development of critical thinking
• presenting your findings and opinions confidently
• formal and informal written communication (email, SM, LinkedIn, online dating, etc)
• drafting essays (conducting research and focusing on structure)

Teším sa na naše hodiny! :)Referencie

Životné zážitky, dobrovoľníctvo, výchova detí, dopravné značky, kríza eura, prví slovenskí raperi. S Radkou sme sa rozprávali o čomkoľvek a vytvorila veľmi pohodovú atmosféru pre zlepšovanie mojej every-day konverzačnej angličtiny. Radka je ako lektorka optimistická, zvedavá, pozorná, prispôsobivá a so zmyslom pre humor. Dodávala mi odvahu učiť sa na vlastných chybách a počas konverzácií mi pohotovo písala nové slovíčka alebo opravovala výslovnosť. Ďakujem jej a odporúčam jej lessons aj ostatným.

Rasťo B. - 13.8.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu