So mnou LEN po anglicky! Online ESL TEFL teacher!Mirka M.

Mirka Menderová
Účet overený:
anglický jazyk
online, internet, 94901
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,

- Som Slovenka žijúca v Španielsku a doučujem angličtinu IBA online.
- Mám štátnicu z angličtiny, študovala som na Cambridge a vlastním aj medzinárodný TEFL certifikát, odučených mám 1000+ hodín angličtiny súkromne
- Pripravím na skúšky, doučujem gramatiku a zlepším vašu konverzáciu.
- Učím deti od 10 rokov, všetky levely a taktiež biznis angličtinu.
- Materiál prispôsobím Vašim potrebám a časovo som flexibilná.
- Preferujem hovoriť IBA po anglicky, vrátane vysvetlenia.
- Letná ponuka €13/45min; €60/5x45min alebo €120/10x45min!
- Momentálne učím online medzinárodne a osobne učím firmy a rodinky žijúcich v Barcelone. Môžem poskytnúť aj referencie.

(Ak mi chceš napísať, nezabudni zadať do textu aj svoj email, aby som Ťa mohla kontaktovať naspäť)Referencie

V detstve som sa ucila anglictinu, ale bohuzial som bola straten v gramatike a tym padom ma to nebavilo a flakala som to. Pocas vysokej skoly som zistila ze anglictina sa mi zide a tak som hladala niekoho kto ma nauci to co som nevedela pochopit. Oslovila som Mirku a sice som ju dost potrapila ale podarilo sa a naucila ma to co mi robilo strasny problem. Som jej velmi vdacna, lebo podla mna dokazala uplne nemoznu vec.

Lenka M. - 5. 6. 2018

Mirka ma doucovala styri roky dozadu, ked som sa chystal za pracou do Anglicka, no anglicky jazyk som sa v skole neucil, takze som ovladal len slabe zaklady. No Mirka mi velmi pomohla, co sa tyka zdokonalenia v tomto jazyku a som jej zato velmi vdacny, kedze som sa tam nestratil :) Zato jej velmi pekne dakujem a urcite odporucam.

Peter B. - 5. 6. 2018

S Mirkou som veľmi spokojná. Vždy je dôsledne pripravená. Vie povzbudiť, keď mi to nejde ale na druhej strane vyžaduje dôslednosť aj u mňa... ináč sa k výsledku nedopracujeme. Je milá a prívetivá. Páči sa mi, že rešpektuje moje požiadavky, čo sa týka výberu tém. Mirka, vďaka. Prajem Ti veľa spokojných študentov.

Iva M. - 4. 6. 2018

She is really dedicated and very interested in improving my level. It was a very useful hour. Thanks a lot!

Nacho - 29. 5. 2018

Es un una profesora estupenda. Da gusto trabajar con ella, es paciente, no se rige únicamente a la metodología aunque la mantiene. Logra explicar cada concepto hasta que queda claro. Sin duda, un 10 de profesional

Barbara - 29. 5. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu