Spolu to zvladneme :)Nikola B.

Nikola Beňová
Účet overený:
nemecký jazyk - začiatočník, náuka o spoločnosti - občianska náuka
Bratislava, 82105
67% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

Ponukám doučovanie predovšetkým pre deti na základnej škole prvého a druhého stupňa, študentov stredných škôl a začiatočníkov. Mam 21 rokov,som absolventka nemeckého bilingválneho gymnázia v Bratislave a v roku 2017 som dosiahla úroveň C1 tzv. Deutsches Sprachdiplom II ( DSD II ). V roku 2018 som zmaturovala z nemeckého jazyka a nemeckej literatúry na úrovni C1. Počas svojho štúdia som 4 roky študovala aj nemeckú literatúru. Pravidelne chodievam do Nemecka za rodinou. Pracovala som 5 rokov ako animátorka a vedúca v tábore pre deti a mládež, kde som sa koncentrovala predovšetkým na deti od 12- 18 rokov. Absolvovala som 4 školenia a kurzy pre animátorov. Preto mám bohaté skúsenosti s deťmi. Na doučovaní sa chcem sústrediť predovšetkým na slovnú zásobu a gramatiku ktoré sú stĺpmi resp. základmi každého cudzieho jazyka. Ak by sa jednalo o doučovanie žiaka základnej školy pripádne strednej školy, doučovanie by som viedla v súlade s učebnicou aby bolo dieťa perfektne pripravene na vyučovanie a testy a dosahovalo výborne výsledky. Skúsenosti s doučovaním mám a preto viem, že vypĺňanie nudných cvičení nikoho baviť nebude. Napriek tomu že cvičenia považujem za veľmi dôležité, obohacujem doučovanie aj inými praktikami. Počúvanie nemeckých piesni a dopĺňanie vynechaných slov do textu piesni. Pozeranie krátkych videí a následne otázky k obsahu videa. A mnoho iného zaujímavého čo trénuje vaše porozumenie hovorenému slovu aj písanému textu.
Zároveň ponúkam doučovanie občianskej náuky, z ktorej som zmaturovala v roku 2018 na 1 a celé štúdium som z tohto predmetu koniec koncov inú známku ani nedostala. Rada svoje vedomosti z tohto predmetu posuniem ďaľej.
Ponúkam 60 minút za 10 eur a 90 minút za 15 eur. Bývam v Bratislave v Ružinove. Ak by ste mali záujem napíšte mi mail alebo mi zavolajte. ( Volajte po 16:30 hod cez pracovné dni alebo kedykolvek cez vikend )
0917703331
nicoll.benova@gmail.com
Teším sa na VásKontaktný formulár


Napísať referenciu