Doucovanie nemciny cez SkypeJana Z.

Jana Zurianova
Účet overený:
nemecký jazyk, nemčina, nemecký jazyk - štátna skúška, nemecký jazyk - maturita, nemecký jazyk - konverzácie, nemecký jazyk - všetky úrovne, nemecký jazyk - pokročilý
Bratislava, Köln, Nitra
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Chces sa zdokonalit v nemcine? Rada ti pomozem. Uz 18 rokov zijem v Nemecku (Köln) odkedy sa nemcine aj intenzivne venujem. Okrem inych kvalifikacii vlastnim Goehte-Zertifikat C2.
Nesprostredkujem ti len jazyk hravou a zaujimavou formou, ale mozes sa zoznamit aj s kulturou, zvykmi a dozvies sa zaujimavosti, ktore ti ziadna kniha neponukne.
Moje vyucovnie je prisposobene na tvoje potreby a prebieha v nemcine a pokial si mal doteraz obavy komunikovat v tomto jazyku, po par hodinach sa rozrozpravas, ani nevies ako.Referencie

Veľmi milá, profesionálna lektorka, jedno z veľkých pozitív pre mňa je v tom, že Janka vedie celé hodiny v nemčine čo je plus, vždy je pripravená a má skvelé materiály k výučbe, nie je problém sa s ňou dohodnúť aj vo večerných hodinách. Kto chce napredovať v Nemčine rada dopručujem Janku.

Anna B. - 23.8.2018

Janka je veľmi sympatická a profesionálna, pred hodinou mi vždy poskytla študijné materiály a pomohla mi zlepšiť sa v nemčine, ako aj vysvetlila hovorové výrazy, keďže sama v Nemecku žije. Hodiny boli pozitívne naladené a náučné, na časovom harmonograme sme sa dohodli rýchlo a jednoducho. Vrelo odporúčam :)

Silvia - 6.8.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu