Doučovanie nemčiny cez SkypeJana Z.

Jana Zurianova
Účet overený:
nemecký jazyk, nemčina, nemecký jazyk - pokročilý, nemecký jazyk - business, nemecký jazyk - konverzácie, nemecký jazyk - príprava na maturitu
Slovensko, Köln
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Hallo liebe Freunde,

ich heiße Jana und wohne seit 18 Jahren in Deutschland. Ich bin qualifizierte DAF-Deutschlehrerin und habe außerdem das Cambridge Certificate C1. Slowakisch ist natürlich meine Muttersprache. Ich unterrichte von Niveau A1-B2. Meine Kurse sind individuell an deine Bedürfnisse und Ziele angepasst. Ich bin zuverlässig, professionell und sehr geduldig. Ich freue mich bald von dir zu hören.

Profesionálne vyučovanie Nemčiny prispôsobené tvojim požiadavkám pre úplných začiatočníkov a pokročilých. Vyučovanie prebieha cez Skype a o študijné materiály je takisto postarane. Už sa teším na tvoju správu.Referencie

Veľmi milá, profesionálna lektorka, jedno z veľkých pozitív pre mňa je v tom, že Janka vedie celé hodiny v nemčine čo je plus, vždy je pripravená a má skvelé materiály k výučbe, nie je problém sa s ňou dohodnúť aj vo večerných hodinách. Kto chce napredovať v Nemčine rada dopručujem Janku.

Anna B. - 23.8.2018

Janka je veľmi sympatická a profesionálna, pred hodinou mi vždy poskytla študijné materiály a pomohla mi zlepšiť sa v nemčine, ako aj vysvetlila hovorové výrazy, keďže sama v Nemecku žije. Hodiny boli pozitívne naladené a náučné, na časovom harmonograme sme sa dohodli rýchlo a jednoducho. Vrelo odporúčam :)

Silvia - 6.8.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu