Jazykový kurz cez SkypeMartin K.

Martin K
Účet overený:
nemčina, švédčina, ruština, poľština, ukrajinčina, turečtina, šach, nemecký jazyk, ruský jazyk, švédsky jazyk, poľský jazyk, nórčina, nórsky jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
16 odučených lekcií
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Vyučujem cudzie jazyky cez Skype - všetky úrovne od začiatočníkov až po pokročilých. Úspešne som absolvoval štátne jazykové skúšky, certifikátové skúšky a mám adekvátne skúsenosti s vyučovaním cudzích jazykov. V prípade záujmu o kurz cez Skype so mnou ma neváhajte kontaktovať.

Podmienky:

- kurzy ponúkam len cez Skype

- pri výučbe sa zameriavam na všetko: gramatiku, slovnú zásobu, čítanie, písanie, výslovnosť a konverzáciu

- materiály dávam k dispozícii na každej hodine

- kurz sa platí vždy vopred

- hodina sa dá nahradiť, ak mi dáte vedieť aspoň 24 hodín vopred

- neposkytujem čisto konverzačné kurzyReferencie

Martin je veľmi dobrý a svedomitý učiteľ, vie zrozumiteľne a jasne vysvetliť učivo, okrem toho má super prehľad v ruštine a je vidieť, že jazyky ho naozaj bavia a sú jeho najväčším koníčkom :) K študentom má priateľský, ústretový prístup a je ochotný pomôcť s čímkoľvek. Preto určite odporúčam!

Kristína H. - 29. 7. 2019

Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú seriózneho, vzdelaného a ochotného lektora. Martin je jednoducho profesionál a tak by to aj malo byť.

Martina M. - 20. 7. 2019

Martin je príklad mladého, nabudeného, vzdelaného učiteľa, a to dokonca niekoľkých jazykov. Profesionálny, trpezlivý a hlavne moderný prístup výučby. Presne splnil moje očakávania. Odporúčam, veľká spokojnosť.

Zdenka K. - 11. 3. 2019

Som veľmi rada, že som na tomto portáli našla Martina. Spĺňa všetky moje predstavy o tom, ako má dobrý učiteľ učiť cudzí jazyk. A nemčinu ovláda naozaj profesionálne. Ďakujem mu za trpezlivosť a plánujem s nim naďalej pokračovať v zdokonaľovaním sa v jazyku.

Mária B. - 19. 2. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu