Jazykový kurz cez Skype na mieruMartin K.

Martin K
Účet overený:
nemčina, švédčina, ruština, poľština, ukrajinčina, šach, nemecký jazyk, ruský jazyk, švédsky jazyk, poľský jazyk, nórčina, nórsky jazyk, základy nórčiny, kurz cez Skype
Doučuje aj cez skype / internet
15 odučených lekcií
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Vyučujem cudzie jazyky cez Skype - všetky úrovne. Faktúra je u mňa samozrejmosťou. Mám štátnu skúšku z nemčiny (C2) a niekoľko certifikátov z ďalších cudzích jazykov ako švédčina, ruština, poľština a iných, ale aj osvedčenie z kurzu ukrajinčiny v Ľvove. Vyučujem aj cez víkendy a aktuálne aj počas letných prázdnin. Ak máte záujem naučiť sa nový cudzí jazyk alebo sa v jednom z cudzích jazykov z mojej ponuky zlepšiť, rád Vám s tým pomôžem. Taktiež sa profesionálne venujem šachu - na ligovej úrovni a viem pomôcť od úplných základov až po tvorbu vlastného repertoáru šachových otvorení.

Cena:

45 min. = 13 EUR
60 min. = 15 EUR
90 min. = 22,50 EURReferencie

Martin je príklad mladého, nabudeného, vzdelaného učiteľa, a to dokonca niekoľkých jazykov. Profesionálny, trpezlivý a hlavne moderný prístup výučby. Presne splnil moje očakávania. Odporúčam, veľká spokojnosť.

Zdenka K. - 11. 3. 2019

Som veľmi rada, že som na tomto portáli našla Martina. Spĺňa všetky moje predstavy o tom, ako má dobrý učiteľ učiť cudzí jazyk. A nemčinu ovláda naozaj profesionálne. Ďakujem mu za trpezlivosť a plánujem s nim naďalej pokračovať v zdokonaľovaním sa v jazyku.

Mária B. - 19. 2. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu