Angličtina s výsledkami



Andrej V.

Andrej Vac
Účet overený:




anglický jazyk
Bratislava, Trnava, Nitra
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
90% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
volám sa Andrej a učím anglický jazyk formou, ktorá vás bude baviť. Používam vlastné osvedčené materiály, ktoré výučbu zjednodušujú a napredovanie je tak rýchlejšie. Klienti sa preto na moje hodiny tešia a nehľadajú výhovorky. Dôraz kladiem hlavne na schopnosť pružne reagovať a komunikovať ako aj na správnu výslovnosť.
S výučbou mám už dlhoročné skúsenosti, takže mám prax v tom, čo funguje a čo nie. Absolvoval som jazykové pobyty v Londýne a Brightone a pracoval pre anglickú leteckú spoločnosť a americkú cestovnú agentúru.

Každému vyhovuje niečo iné, preto je prvá hodina len skúšobná a nezáväzná. Priblížim vám na nej moje vyučovacie metódy a postupy ako najlepšie dostať angličtinu do hlavy. Rozhodnutie potom nechám na vás.

Výučba prebieha cez SKYPE.
Vyučovacia hodina trvá 60 minút a jej cena je 15 EUR.

Teším sa na prípadnú spoluprácu.

KONTAKT
Tel.: +421 918 038 755
Email: anglictinasandrejom@gmail.com



Referencie

Angličtina, ktorá baví, pretože hodina je zaujímavo vedená a vidieť, že sa na ňu Andrej aj patrične pripravuje. Veľmi kvitujem aj anglickú výslovnosť, na ktorú Andrej kladie vysoký dôraz. Vrelo odporúčam!

Dominika V. - 15. 4. 2019

anglictinu som mal na zakladke aj strednej ale nevedel som dat dokopy obycajnu vetu. myslel som si ze naucit sa cudzi jayzk je proste nad moje sily, tento chlapik mi ukazal ze sa to da ked je spravny pristup. mne staci sa len dohovorit a najma aby som tym anglicanom rozumel aj ja co sa mi uz dari lebo vyslovnost tohto ucitela nie je slovenska ako to bolo na mojej skole

Zdenko B. - 1. 10. 2018

anglictinu som mal na zakladke aj strednej ale nevedel som dat dokopy obycajnu vetu. myslel som si ze naucit sa cudzi jayzk je proste nad moje sily, tento chlapik mi ukazal ze sa to da ked je spravny pristup. mne staci sa len dohovorit a najma aby som tym anglicanom rozumel aj ja co sa mi uz dari lebo vyslovnost tohto ucitela nie je slovenska ako to bolo na mojej skole

Zdenko B. - 1. 10. 2018

ucitel, ktory je vzdy pripraveny, zaklada si na spravnej vyslovnosti, skvelo a jednoducho definuje pouzitie spravneho casu, vysvetli rozdiely medzi nimi. top je trening "jednoduchych" viet v roznych casoch a osobach. odporucam

David V. - 12. 9. 2018

Tento ucitel ma prekvapil, zistil som totiz ze som cely zivot vyslovoval kopu slov zle.... Niekedy je tazke uverit ako sa niektore slova spravne vyslovuju.. Paci sa mi jeho britska anglictina, aj ked som si na nu musel dlhsie zvykat.. Urcite ho odporucam.

Semmelbauer R. - 21. 8. 2018

tohoto ucitela mozem odporucit, zaujal ma sposob akym sa ucime nove slovicka, je to zabavne a hlavne ma to donuti sa na hodinu pripravit aj doma. A konecne mi niekto vysvetlil vsetky tie casy v anglictine tak aby som ich aj vedel pouzivat!! Dakujem Andrejovi za vynikajuce hodiny a uz teraz sa tesim na dalsie.

Tibor K. - 17. 8. 2018

Andrej je stále pozitívne naladený lektor, ktorý sa nebojí opravovať moje chyby :) Najviac sa mi páči keď ukazuje obrázky s popisom na počítači. Je to fakt účinná forma ako si zapamätať nové slovíčka :)

Dáša T. - 15. 8. 2018

Najlepsou referenciou pre ucitela je, ze to, co uci, ho aj skutocne bavi. Andrej je zodpovedny, vzdy pripraveny a motivujuci mentor. Urcite treba vyskusat hodinu zdarma, srdecne odporucam

Marianna Š. - 15. 8. 2018

Na hodinach som sa zatial nikdy nenudil, vzdy sa dozviem nejake zaujimavosti ako anglina funguje.. a hlavne vie fakt dobre vysvetlit gramatiku s ktorou som mal vzdy velke problemy

Eduardo S. - 15. 8. 2018

Andrej je skvely ucitel, ma perfektnu anglictinu, (konecne) mi niekto vie vysvetlit gramatiku tak, aby som to pochopila, a este je to aj zabavnou formou. Ja sa na tie hodiny anglictiny dokonca tesim! Andreja mozem len a len odporucit.

Daniela J. - 15. 8. 2018

Dakujem pekne za doucovanie. Velmi profesionalny a pozitivny pristup. Vyucovanie hravou , zabovnou formou lepsie na zapamatovanie. Hned som nove poznatky vyuzila na dovolenke kde som videla zlepsenie v komunikacii v angličtine. Urcite odporucam!!

Andrea T. - 13. 8. 2018


Kontaktný formulár



Napísať referenciu