Angličtina ľavou zadnouKristína K.

Kristína Krupová
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - conversations
Sereď, Trnava, Galanta
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Študovala som 5 rokov na anglickom gymnáziu a skončila som s úrovňou C1. Angličtine sa venujem už od malička, je to môj koníček. Absolvovala som výmenné pobyty v UK, kde som si svoju angličtinu ešte viac zdokonalila. Ponúkam doučovanie pre žiakov ZŠ alebo koho kohokoľvek kto si chce zlepšiť svoju jazykovú úroveň - B1, B2. Tak ak si chceš zlepšiť svoje anglické znalosti neváhaj a kontaktuj ma :)Referencie

Super hodiny, žiadna nuda, vždy je to kreatívne. Kristínka je vždy pripravená, flexibilná, prispôsobivá. Veľmi oceňujem konverzácie ktoré sú fakt top. Odporúčam :)

Janka D. - 29. 10. 2018

Na Kiku som natrafil náhodne. Kombinujeme skype hodiny plus osobné stretnutia. Odkedy spolupracujeme, som schopný dohovoriť sa oveľa plynulejšie ako predtým. Moja úroveň sa posunula smerom nahor veľmi rýchlo. Hodiny s Kikou sú veľmi efektívne, používa kvalitné materiály. Určite ju odporúčam na konverzácie,vtom je naozaj profík.

Oliver A. - 1. 8. 2018

Kika je zlatá zábavná baba. Vďaka nej vidím pokroky a stále zlepšnia. Dáva podklady a príklady z realného života. Ak hľadáš niekoho na konverzácie, Kiku určite odporúčam.

Samuel B. - 18. 7. 2018

Výborný prístup, zodpovednosť. Hodiny s Kikou sú plné pohody a zábavy. Atmosféra je vždy uvolnená a Kika je veľmi ochotná vždy vysvetliť. Na hodiny s ňou sa vždy teším. Má pripravené podklady a jej angličtina je na slušnej úrovni. Vďaka Kike sa neustále zlepšujem.

Emma S. - 13. 7. 2018

Kika je veľmi milá a skutočne je vidieť,že anglický jazyk výborne ovláda.Veľmi mi pomohla a vďaka nej nemám problém sa plynulo dohovoriť.Určite ju odporúčam:)

Dávid B. - 5. 7. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu