Angličtina ľavou zadnouKristína K.

Kristína Krupová
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - conversations
Sereď, Trnava, Galanta
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
30h priemerná rýchlosť odpovede

Študovala som 5 rokov na anglickom gymnáziu a skončila som s úrovňou C1. Angličtine sa venujem už od malička, je to môj koníček. Absolvovala som výmenné pobyty v UK, kde som si svoju angličtinu ešte viac zdokonalila. Ponúkam doučovanie pre žiakov ZŠ alebo koho kohokoľvek kto si chce zlepšiť svoju jazykovú úroveň - B1, B2. Som ochotná vysvetliť a pomôcť. Tak ak si chceš zlepšiť svoje anglické znalosti neváhaj a kontaktuj ma :)

KONTAKT
Tel.: +421 950 398 763
Email: krupovakristina99@gmail.comReferencie

Kika je zlatá zábavná baba. Vďaka nej vidím pokroky a stále zlepšnia. Dáva podklady a príklady z realného života. Ak hľadáš niekoho na konverzácie, Kiku určite odporúčam.

Samuel B. - 18.7.2018

Výborný prístup, zodpovednosť. Hodiny s Kikou sú plné pohody a zábavy. Atmosféra je vždy uvolnená a Kika je veľmi ochotná vždy vysvetliť. Na hodiny s ňou sa vždy teším. Má pripravené podklady a jej angličtina je na slušnej úrovni. Vďaka Kike sa neustále zlepšujem.

Emma S. - 13.7.2018

Kika je veľmi milá a skutočne je vidieť,že anglický jazyk výborne ovláda.Veľmi mi pomohla a vďaka nej nemám problém sa plynulo dohovoriť.Určite ju odporúčam:)

Dávid B. - 5.7.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu