Akustická a elektrická gitara – súkromné lekcieErik Č.

Erik Čeman
Účet overený:
gitara, základy hudobnej teórie, hudobná teória, dejiny hudby, hra na gitare, akustická gitara, elektrická gitara
841 05 Bratislava
9€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
28h priemerná rýchlosť odpovede

Zdravím, ponúkam súkromné lekcie hry na gitaru pre všetkých, bez ohľadu na vek a pokročilosť. Môj prístup je zameraný individuálne a špecificky vzhľadom na potreby a želania žiaka, takýto prístup v online lekciách nenájdete. Naučím vás hrať hocijakú skladbu v hocijakom hudobnom štýle/žánre. Naučím vás správnej techniky hrania. Pomôžem vám riešiť problémy a frustrácie v hraní. Naučím vás ako si nájsť kapelu a ako sa správať v nej. Každý sa môže naučiť hrať so správnym návodom a dostatočným odstupom času.

Ak sa pýtate čo je rozdiel medzi mnou a inými lektormi tak to spočíva v tom, že ja okrem suchého návodu dám aj historické, filozofické a najmä hudobno-teoretické objasnenie danej tematiky/lekcii, ktoré vám všetko ujasní a dá motiváciu na ďalšie zdokonaľovanie sa. Tiež vám pomôžem si vybrať nástroj a profesionálne ho nastaviť.

Toto všetko vám môžem ponúknuť preto, lebo mám ukončené štúdium hudobnej vedy na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského, absolvovanú ZUŠ a súkromné lekcie od profesionálneho jazz gitaristu. Taktiež som preberal lekcie od profesora/riaditeľa najprestížnejšej modernej hudobnej školy v Tokyu (Tokyo School of Music). Okrem toho mám viacročnú prax vo výučbe žiakov vo všetkých vekových kategóriách a na odlišných úrovniach, ako aj prax praktického hudobníka, ktorý aktívne koncertuje a hral v mnohých skupinách viacej ako pätnásť rokov.

Vyučujem tak že dochádzam buď k Vám alebo vy ku mne, na čase som flexibilný a prispôsobím sa podľa vašich potrieb. Cena pre jednu prednášku, ktorá trvá 60 min je 10 eur.
Môžete ma kontaktovať na mail : necksurfer@gmail.com alebo na tel. č. : 0949 213 929.Referencie

Ahojte. Prešiel som si pár učiteľmi Gitary a môžem povedať ze som konečne natrafil na toho správneho. Ochota je prvoradá a vedomosti ktoré vám dáva sú na nezaplatenie. Odporúčam určite!

Michal G. - 29. 1. 2019

Ahojte.prešiel som si pár učiteľmi gitary.Môžem vám ho vrelo odporučiť.Je to človek ktorý sa vyzná do toho co robia ochota je na prvom MIESTE.JA SOM VEĽMI SPOKOJNY.

Michal G. - 27. 1. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu