Profesionálna pomoc s prijímacím procesom na zahraničné vysoké školy + Testy študijných predpokladovMikulas H.

Mikulas Hodovanec
Účet overený:
prijímacie pohovory, prijímacie pohovory z angličtiny, anglický jazyk, štúdijné predpoklady, scio, tsp
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
20€ - 25€ za 60 minút
večer, víkend,

Vyštudoval som Oxfordskú univerzitu a Sciences Po v Paríži, úspešne som prešiel prijímacím konaním aj na LSE a King's College v Londýne. Ponúkam vysoko profesionálnu pomoc s prijímačkami na zahraničné vysoké školy - od asistencie pri výbere vhodnej vysokej školy podľa Vašich kritérií, cez odbornú asistenciu pri príprave materiálov v rámci prihlášky až po identifikáciu relevantných štipendijných programov a jazykovú prípravu (Aj). V prípade spoločenskovedných a humanitných odborov som pripravený dôkladne Vám zanalyzovať konkrétny študijný program s dôrazom na jeho študijný plán a študijné povinnosti.
-
Taktiež ponúkam kvalitnú prípravu na testy študijných predpokladov so zameraním na identifikáciu a analýzu problémových častí, ich podrobné vysvetlenie a ponúknutie efektívnych spôsobov riešenia. Osem rokov úspešne pripravujem študentov na absolvovanie testu Všeobecných študijných predpokladov spoločnosti Scio pre vysoké školy v ČR/SR, pričom som pôsobil aj ako certifikovaný lektor Scio v Prahe (môj dosiahnutý percentil je 99, priemerný percentil mojich študentov je 82, najvyšší dosiahnutý 97).Referencie

Mikulas mi pred 6 mesiacmi pomahal s prihlaskami na univerzity v Britanii - MSc Economic Development na University of Glasgow a MSc Economics na University of Birmingham - obe uspesne! :) Jeho znalosti britskeho vzdelavacieho systemu su E-X-C-E-L-E-N-T-N-E!!! Pozna snad vsetky kurzy na ich univerzitach! :) Poradil mi ako napisat motivacny list aj sprievodne eseje, presiel ich slovo po slove a vracal s podrobnymi poznamkami na prepracovanie. Hlasit si na tamojsie skoly je dost na nervy ale Mikulas mi to uzasne ulahcil. Prijali ma na obe skoly! :)

Barbora K. - 7.7.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu