Zrozumiteľná výuka a doučovanie informatikyFilip O.

Filip Opálený
Účet overený:
informatika, java, Python, C, C#, javascript, HTML, tvorba webstránok, etický hacking, SQL
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
6 odučených lekcií
15€ - 20€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,

vyučujem informatiku, počítačovú bezpečnosť a programovanie v rôznych jazykoch (Python, Javascript, C#, Java, ale aj iné - stačí sa spýtať!).

S výukou mám skúsenosti aj z vedenia seminárnych skupín na Masarykovej univerzite v Brne, kde som učil predmety zaoberajúce sa jazykom C# či základmi algoritmizácie. Pracujuem aj ako programátor, ale výuka ma baví viac.

Výuka prebieha cez internet v časoch podľa dohody, - preferujem poobedné či večerné časy, som však k dispozícií aj pre nočné sovy :)Referencie

Zatiaľ sme mali len prvú lekciu a bolo to super. Filip má talent na učenie !! :)

Andrea S. - 16. 7. 2019

S Filipom som nad mieru spokojná, priebežne ma pripravoval na skúšku z Javy. Naozaj sa uistí že téme chápem, kladie navádzajúce otázky čím núti rozmýšlať - je to náročný učiteľ, vysvetľuje ale skvele :D

Andrea M. - 24. 6. 2019

Veľmi ďakujem a určite Filipa odporúčam. Jeho štýl výučby mi vyhovoval pretože ma najprv nechal nad úlohami rozmýšľať a dával mi nápovedy aby som ich skúsila riešiť sama, a vždy keď som nevedela ako tak mi všetko vysvetlil...a po pár hodinách ma to programovanie aj viac baví :)

Lin D. - 1. 5. 2019

Filipa môźem len odporúčiť. Veľmi príjemné vystupovanie, ochota znalosti....proste TOP. Dakujem

Martin F. - 30. 4. 2019

Chcem sa poďakovať Filipovy za prípravu syna na skúšku z tvorby stránok v HTML a programovanie v PASCALE. Profesionálne ho pripravil,syn bol spokojný so systematickým a príjemným výkladom. Doučovanie prebiehalo cez skype. Skúška dopadla výborne,takže som spokojný aj ja. Jednoznačne ho odporúčam na doučovanie! Ďakujem!

Marian M. - 9. 9. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu