Zrozumiteľná výuka a doučovanie programovaniaFilip O.

Filip Opálený
Účet overený:
informatika, java, Python, C, C#, javascript, HTML, tvorba webstránok, etický hacking, SQL, programovanie
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
7 odučených lekcií
15€ - 20€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,

vyučujem informatiku, počítačovú bezpečnosť a programovanie v rôznych jazykoch (Python, Javascript, C#, Java, ale aj iné - stačí sa spýtať!).

S výukou mám skúsenosti aj z vedenia seminárnych skupín na Masarykovej univerzite v Brne, kde som učil predmety zaoberajúce sa jazykom C# či základmi algoritmizácie. Pracujuem aj ako programátor, ale výuka ma baví viac.

Výuka prebieha cez internet v časoch podľa dohody, - preferujem poobedné či večerné časy, som však k dispozícií aj pre nočné sovy :)Referencie

Filipa som kontaktoval so zufalou prosbou "naucit sa programovat v pythone", najma pre korespondencny seminar na univerzitu, na ktorom sme sa stale dalej a dalej zahlbovali do pythonu. Plynule sme od seminarnych uloh presli na eticky hacking, kde sme prechadzali jednotlivymi druhmi utokov.. (Je vidiet vysoku uroven vedomosti, ktore dokaze podat "bezbolestne" tak, ze clovek napato caka co bude na dalsej hodine) Hlavnou vyhodou je individualny pristup, ziadne ucebnicove metody... pri probleme sa najskor treba zamysliet, malymi napovedami vsak usmerni k rieseniu. Hodiny mozem len doporucit :)

Tomas G. - 14. 8. 2019

Zatiaľ sme mali len prvú lekciu a bolo to super. Filip má talent na učenie !! :)

Andrea S. - 16. 7. 2019

S Filipom som nad mieru spokojná, priebežne ma pripravoval na skúšku z Javy. Naozaj sa uistí že téme chápem, kladie navádzajúce otázky čím núti rozmýšlať - je to náročný učiteľ, vysvetľuje ale skvele :D

Andrea M. - 24. 6. 2019

Veľmi ďakujem a určite Filipa odporúčam. Jeho štýl výučby mi vyhovoval pretože ma najprv nechal nad úlohami rozmýšľať a dával mi nápovedy aby som ich skúsila riešiť sama, a vždy keď som nevedela ako tak mi všetko vysvetlil...a po pár hodinách ma to programovanie aj viac baví :)

Lin D. - 1. 5. 2019

Filipa môźem len odporúčiť. Veľmi príjemné vystupovanie, ochota znalosti....proste TOP. Dakujem

Martin F. - 30. 4. 2019

Chcem sa poďakovať Filipovy za prípravu syna na skúšku z tvorby stránok v HTML a programovanie v PASCALE. Profesionálne ho pripravil,syn bol spokojný so systematickým a príjemným výkladom. Doučovanie prebiehalo cez skype. Skúška dopadla výborne,takže som spokojný aj ja. Jednoznačne ho odporúčam na doučovanie! Ďakujem!

Marian M. - 9. 9. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu