Naučte sa anglicky uvoľnene a bez stresuZuzana K.

Zuzana Krivá
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - business, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - začiatočnlík, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - mierne pokročilý
Trenčín, Trenčianske Teplice, Dubnica nad Váhom
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 15€ za 60 minút
doobeda, večer, víkend,
80% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Hello,
V prvom rade máte môj obdiv, že sa púšťate do učenia anglického jazyka - mnoho ľudí si radšej pustí seriál a kašle na sebazdokonaľovanie :)

Či už sa chcete angličtinu učiť od základov, len si oprášiť už získané znalosti, alebo si v nej len precviciť konverzáciu na rôzne témy, viem vám pomôcť :)
Ak sa radi učíte v príjemnej atmosfére, chcete ísť vlastným tempom a potrebujete flexibilného lektora, ktorý sa dokáže prispôsobiť vašim aktuálnym potrebám, tak si budeme rozumieť.
Viem sa veľmi dobre časovo prispôsobiť.

Niečo málo o mne: vyštudovala som prekladateľstvo a tlmočníctvo v kombinácii anglický a francúzsky jazyk na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. V roku 2016 som stážovala na slovenskom oddelení prekladov Európskeho parlamentu v Luxemburgu. Niekoľko mesiacov som tiež žila v Dubline, Írsko, takže si myslím, že angličtinu celkom zvládam :)

Momentálne pracujem ako lektorka anglického jazyka (konverzácie a business English), no mám skúsenosti aj so súkromným doučovaním (úroveň základnej školy, aj dospelí - začiatočníci).

Budem sa tešiť na správu od Vás.
Cheers! :)Referencie

Najlepšou referenciou pre učiteľa je, keď sa študent na jeho hodiny teší, čo sa Zuzke s jej profesionálnym prístupom hneď podarilo. Hodiny sú vždy veselé, ale čo je najdôležitejšie, že Zuzka vie veľmi šikovne vysvetliť gramatiku a naučiť správnu výslovnosť. Pokiaľ niekto premýšľa, že by sa chcel učiť angličtinu alebo sa zlepšiť, tak Zuzka je tá správna voľba, vrelo odporúčam. :) Zuzke ďakujem a teším sa na ďalšie hodiny :)

Kristína B. - 23. 6. 2019

Z vlastnej skúsenosti môžem Zuzanu doporučiť všetkým, ktorí sa chcú naučiť alebo zdokonaliť v angličtine. Hodiny v jej prevedení boli veľmi zaujímavé a ich obsah prispôsobovala mojím potrebám. Ak som niečo nerozumela, tak to som nou preberala dovtedy kým som to konečne pochopila. Veľké plus bolo aj to, že nemala problém ma doučovať u mňa doma alebo vonku pri káve. Momentálne žijem v Sydney a vďaka Zuzke nemám žiadny problém sa dorozumieť :) :)

Nikola - 12. 8. 2018

Zuzku môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorí sa ako ja pustili v neskoršom veku do výuky jazyka. Sadla mi v prvom rade ako človek, bez toho by to snáď ani nešlo, vie sa prispôsobiť časovo a na hodiny dochádza ku mne domov, čo mi nesmierne vyhovuje. Naše hodiny sú často zábavné, plné pohody a témy často prispôsobujeme mojim pracovným potrebám, nakoľko angličtinu využívam vo svojej práci.

Monika N. - 10. 8. 2018

Vrelo doporucujem Zuzanu, anglictinu ovlada perfektne, dokazala sa prisposobit mojim potrebam a schopnostiam..vzdy pomohla, poradila...Mne pomohla najma s business anglictinou a vdaka nej som schopna plynule komunikovat aj s native speakrami o business zalezitostiach. MICHAELA

Michaela P. - 25. 7. 2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu