Angličtina s ľahkosťou a efektívneZuzana J.

Zuzana Jasenkova
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina - konverzácia, anglický jazyk - business, anglický jazyk - štátna skúška, anglický jazyk a literatúra
Bratislava, Pezinok
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Či Vám učenie jazykov ide hladko alebo sa s nimi občas trápite, je dôležité, aby ste mali radosť z procesu učenia a neustále vnímali menšie i väčšie pokroky. Angličtina je krásny jazyk a verím, že sa nám spolu podarí dosiahnuť ciele, ktoré ste si vytýčili. A to všetko v maximálnej pohode, s ľahkosťou i efektívne.

Anglickému jazyku sa venujem dlhodobo. Mám skúsenosť a rada pracujem so všetkými vekovými kategóriami a úrovňami, venujem sa jednotlivcom aj skupinám. Kurz či doučovanie prispôsobím vašim požiadavkám a preferenciám - to je samozrejmosť. Business English taktiež nie je problém. Študovala som v zahraničí (USA), som držiteľkou Cambridge Certificate CPE (C2), mám odbornú prekladateľskú štátnicu (C2) a venujem sa aj prekladom.

Na úvodnej hodine bližšie nastavíme kurz tak, aby sme sa venovali presne tomu, čo potrebujete. Za prvú hodinu sa neplatí. Hodiny face-to-face nič nenahradí, momentálne neučím cez Skype. Na výučbu viem poskytnúť priestory, vo výnimočných prípadoch sa môžeme dohodnúť tak, že budem dochádzať za vami.

Údajne mnoho správ cez doučma končí v spame, preto ak by ste ma chceli kontaktovať priamo, moje číslo je 0902 717 423.Kontaktný formulár


Napísať referenciu