Angličtina s ľahkosťou a efektívneZuzana J.

Zuzana Jasenkova
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina - konverzácia, anglický jazyk - business, anglický jazyk - štátna skúška, anglický jazyk a literatúra
Bratislava, Pezinok
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Či Vám učenie jazykov ide hladko alebo sa s nimi občas trápite, je dôležité, aby ste mali radosť z procesu učenia a neustále vnímali menšie i väčšie pokroky. Angličtina je krásny jazyk a verím, že sa nám spolu podarí dosiahnuť ciele, ktoré ste si vytýčili. A to všetko v maximálnej pohode, s ľahkosťou i efektívne.

Anglickému jazyku sa venujem dlhodobo. Mám skúsenosť a rada pracujem so všetkými vekovými kategóriami a úrovňami, venujem sa jednotlivcom aj skupinám. Kurz či doučovanie prispôsobím vašim požiadavkám a preferenciám - to je samozrejmosť. Business English taktiež nie je problém. Študovala som v zahraničí (USA), som držiteľkou Cambridge Certificate CPE (C2), mám odbornú prekladateľskú štátnicu (C2) a venujem sa aj prekladom.

Na úvodnej hodine bližšie nastavíme kurz tak, aby sme sa venovali presne tomu, čo potrebujete. Na výučbu viem poskytnúť priestory, vo výnimočných prípadoch sa môžeme dohodnúť tak, že budem dochádzať za vami.

Údajne mnoho správ cez doučma končí v spame, preto ak by ste ma chceli kontaktovať priamo, moje číslo je 0902 717 423.Referencie

Zuzka je skutočne skvelou voľbou na doučovanie angličtiny, ak si chcete zdokonaliť svoju úroveň a prekonať jazykovú bariéru tak ako ja :). Je trpezlivá a má naozaj ľudský a empatický prístup, vďaka čomu boli naše hodiny zábavné a vždy som sa na ne tešila :) Na hodinách a časoch sme sa vedeli bez problémov dohodnúť, prvým krokom bolo stanovenie mojich cieľov a štruktúra doučovania (čomu všetkému by som sa chcela venovať). Doučovanie vždy prispôsobila mojim potrebám, poskytla a poradila mi naozaj veľké množstvo užitočných materiálov na učenie (knihy, web stránky - kde som našla texty či nahrávky). Kedykoľvek som potrebovala vysvetliť niečo vedľajšie (ako napríklad medzery v gramatike), vždy bola ochotná venovať sa týmto oblastiam. Oceňujem, že na hodiny mala vždy pripravené materiály. Vďaka nej sa mi skutočne podarilo prekonať blok z rozprávania, konečne nemám obavy z komunikácie v tomto jazyku :) Patrí jej veľká vďaka, pretože ma podporovala počas celej doby :)

Janka G. - 14. 4. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu