Angličtina a francúzština - konverzácie aj gramatikaMarta M.

Marta Medzihradska
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk, anglický jazyk - conversations
Banská Bystrica, 97404
Doučuje aj cez skype / internet
30 odučených lekcií
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň. Mám učiteľský diplom, medz. certifikáty C1 (a slov. odb. štátnice C2) z oboch jazykov, prax aj živnosť. Ponúkam najmä online - konverzácie s opravovaním chýb, písaním slovnej zásoby, vysvetlením gramatiky. V prípade záujmu mám archív online zdrojov (článkov, gramatických cvičení,...).

Cena prvej hodiny je 5€/60 minút.
Teším sa.Referencie

S pani Martou sme mali hodiny dlhšiu dobu. Vždy bola veľmi milá, aj sme sa zasmiali. Bola veľmi ústretová, a vždy keď som trochu pozabudla na hodinu vedela veľmi pohotovo zmeniť plán. Popri jej hodinách som sa po anglicky rozrozprávala a každú ďaľšiu mi to išlo ľahšie. Okrem konverzácie som sa naučila aj nové slovíčka, a na hodiny bola vždy pripravená, a nezáležalo od témy. Páči sa mi, že nemá ina jeden zaužívaný postup výučby a prispôsobila sa k mojim potrebám - v mojom prípade príprava na maturity. Odporúčam všetkými desiatimi.

Silvia S. - 29. 4. 2020

S pani Martou spolupracujem už skoro 3 mesiace, hodiny prebiehajú konverzáciou na rôzne témy, kde veľmi rýchlo získavam novú slovnú zásobu a popri tom aj všeobecne vedomosti na rozličné témy. Pani lektorka je veľmi príjemná a stále usmievavá :) nechýba samozrejme ani profesionálny prístup. Netreba váhať, ale určite vyskúšať, stojí to za to, sú to veľmi príjemne strávené hodiny výučby :)

Elena P. - 15. 5. 2019

S pani Martou mám konverzačné hodiny angličtiny, vďaka ktorým sa pripravujem na absolvovanie skúšky IELTS. Z našich konverzácií som naozaj nadšená, skvelý prístup zo strany pani lektorky zaručuje, že z nich dokážem vyťažiť maximum - postupne eliminovať chyby, rozširovať svoju slovnú zásobu a celkovo vnímať, v ktorých oblastiach musím najviac zabrať. Na hodiny sa pravidelne teším, a to nie len preto, že viem, že sa s pomocou pani Marty moja úroveň posúva zakaždým ďalej, ale taktiež pre zaujímavé témy, o ktorých sa zhovárame. Určite odporúčam :)

Kristína T. - 29. 12. 2018

Vyborne vysvetlenie anglickej gramatiky s prikladmi na roznorode prakticke vyuzivanie. Profesionalny pristup pri vyucbe, vhodne zvolene metody na rozsirovanie slovnej zasoby, doraz na spravnu vyslovnost. Ochotny a mily pristup. Odporucam!

Libusa B. - 4. 11. 2018

Pohodová hodina, som spokajná, určite odporúčam.

Marta K. - 29. 10. 2018

Veľmi milá, komunikatívna,skvelý prístup. Vyborna príprava na maturitu. Som s hodinami angličtiny veľmi spokojná. Určite odporúčam. :)

Nicole H. - 24. 5. 2017

Som velmi spokojna. Lektorka je flexibilna, aktivna, vyhovie poziadavkam klienta, ci uz casoveho charakteru alebo vyucboveho. Nemam vyhrady.

Alexandra B. - 14. 4. 2017

výborné lekcie angličtiny, profesionálny a odborný prístup. vysoká kvalita vzdelávania.

Atila H. - 6. 2. 2017

V rámci prípravy na pracovný pohovor v medzinárodnej spoločnosti som pri zlepšovaní svojich konverzačných schopností hľadala individuálny prístup, flexibilitu a profesionalitu za prijateľnú cenu. Na odporúčanie mojej známej som oslovila pani lektorku, ktorá moje požiadavky naplnila k mojej plnej spokojnosti. Vrelo odporúčam!

Anna J. - 7. 12. 2016

Ak chcete, aby Vás niekto nenápadne " donútil" hovoriť anglicky, oslovte pani lektorku Medzihradskú! Angličtinu som sa začala učiť až vo vyššom veku a nie vždy je jednoduché niečo povedať tak ,aby sa človek nebál či to hovorí správne. Dnes si už verím oveľa viac, pretože si z jej hodín veľa pamätám. Spolupracujem s ňou už osem mesiacov a vždy keď vynechám hodinu, tak mi to chýba, pretože premýšľam o tom, čo nové som sa mohla ten deň naučiť....:-)

Jana G. - 7. 4. 2016

Môžem odporučiť ! :) veľmi príjemná,ústretová,vždy dobre naladená p. lektorka :) Konverzačné hodiny cez skype s možnosťou výberu rôznych tém boli pre mňa veľmi výhodné,pohodlné a moja slovná zásoba,gramatika sa zlepšili niekoľnonásobne.Tak isto som sa naučila vyjadriť svoj názor na akúkoľvek tému, čo bolo predtým pre mňa veľkým problémom. Určite neváhajte :)

Renáta K. - 20. 3. 2016

Pani lektorka má veľmi príjemné vystupovanie, je flexibilná a ústretová. Konverzácie sú na rôzne témy, čo je super, lebo človek je nútený rozmýšľať v angličtine aj nad vecami, s ktorými sa bežne nestretáva + naučí sa veľa nových slovíčok. Určite doporučujem :)

Barbora T. - 18. 3. 2016

Pani lektorku, mozem len odporucit, velmi mila, prijemna a ustretova. Skvely pristup, hodina pozostava hlavne z konverzacie. Hodiny su pohodove, vzdy sa na ne tesite. Urcite odporucam.

Terezia G. - 26. 7. 2015

Veľmi milá, ústretová a ochotná lektorka. Počas hodín sa veľa konverzuje čo mi vyhovuje. Cítim veľké pokroky v gramatike, slovnej zásobe ale i výslovnosti môžem iba odporučiť.

Andrej P. - 30. 6. 2015

Velmi prijemna lektorka. Mozem len odporucit. Je spolahliva, flexibilna, vie sa prisposobit potrebam studenta. Vyucovanie prebieha formou konverzacii. Z hodiny na hodinu si zlepsujem vyslovnost, slovnu zasobu aj gramatiku...

Lenka J. - 25. 6. 2015

Vrelo odporúčam skvelá pani lektorka, počas hodín sme sa veľa nasmiali - úplná pohoda, žiadny stres. Ustretová, hľadá najlepšie riešenie lekcie šité na mieru. Helena Lovászová, Komárno

Helenalovaszova - 16. 5. 2015

Super,nie je čo dodať.Učíte sa a konverzujete z domu.Veľmi dobré konverzačné hodiny cez skype.

Vladimír V. - 15. 12. 2014


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu