Rýchle, efektívne doučovanie angličtiny mladým sympaťákomRichard B.

Richard Božko
Účet overený:
anglický jazyk, počitačové siete
Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
25h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, som 18 ročný študent strednej školy, angličtinu mám na úrovni C2, vediem v nej väčšinu denných konverzácií, píšem v nej, čítam v nej a cez internet komunikujem skoro výhradne po anglicky.

Rád riešim problémy a s doučovaním mám celkom dobré skúsenosti. Či ide o zlepšenie slovnej komunikácie, prípravu na skúšku, doučenie konkrétneho materiálu alebo vysvetlenie úplne novej témy, rád sa flexibilne prispôsobím a vyhoviem požiadavkám.

Čo sa sieťových technológií týka, som v predmete jednotkár a entuziasticky sa oň zaujímam. S doučovaním v tejto sfére mám taktiež skúsenosti, nech ide o akúkoľvek tému bežne branú do 4. ročníka SŠ.

(Na CAE certifikáte som pred dvoma rokmi dosiahol 199 bodov z 210, tj. 1 bod pod čiaru C2, odvtedy moja znalosť jazyka celkom určite prekročila hranicu C2)

PS: V správach mi prosím pošlite aj nejaké kontaktné info, iank sa môže stať, tak ako aj v prípade že už mám dlhodobého študenta, kvôli nezaplatenému kreditu, že odpoviem len zdvorilím odmietnutím.Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu