Pohodová matematika, fyzika, MS Excel a VBA v RužinoveVeronika H.

Veronika Hospodárová
Účet overený:
MS EXCEL, VBA, SQL, matematika, fyzika, matematika - vš, matematika - sš, matematika - zš, matematika v anglickom jazyku, monitor, IGCSE, GCSE, IB, SCIO testy, testovanie 9
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
5 odučených lekcií
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,
som vyštudovaná učiteľka matematiky a fyziky z FMFI UK. Mám 3 ročné skúsenosti s doučovaním týchto predmetov v slovenčine a v angličtine (príprava na IGSCE a IB).
Učím študentov ZŠ aj SŠ, ktorí potrebujú pomôcť so zadaniami zo školy, prípravou na písomku, či na monitor, alebo potrebujú krátkodobo či dlhodobo vysvetliť učivo, ktoré sa preberá v škole.
Venujem sa tiež príprave študentov VŠ na zápočty a skúšky z matematiky. Doučujem analýzu, algebru, pravdepodobnosť a štatistiku.
Som tiež lektorkou pre MS Excel, VBA, SQL a tvorbu databáz.
Či už ste žiak, študent, alebo zamestnaný, či už chcete zmeniť zameranie, alebo sa naučiť nové techniky vo Vašej terajšej práci, prípadne potrebujete pomôcť pri návrate do práce po materskej, v ponuke mojich kurzov nájdete niečo pre seba.
Pozrite si môj web:
www.kodis.sk
Teším sa na Vás!

Hello,
I studied to be the mathematics and physics teacher at FMFI UK in Bratislava and I have 3 years of experience with teaching in Slovak and in English language (IGCSE and IB preparation)
I teach mathematics and physics for secondary school and college students. I can help with homework, assignments and projects from school, or in case you need long-term or short-term cooperation on explanation of math and physics.
I prepare university students for math exams. I teach analysis, algebra, probability and statistics.
I work also as tutor of MS Excel, VBA and SQL classes.
Are you a student, fresh graduate, or an employee, would you like to change your type of work, or just gain a new knowledge for your current role? Do you need help to get back to work after your maternity leave? You will find the classes for you in my portfolio.
Check also my web:
www.kodis.sk
Looking forward to teach you!Referencie

Super dcera je spokojná.

Razusova - 10. 10. 2019

Veroniku, vrelo odporúčam. Doučovala dcéru na komisionálne skúšky z matematiky, ktoré zvládla úplne perfektne a posunulo ju to ďalej. Neodovzdáva len svoje vedomosti, ale vie odhadnúť aj povahu človeka a podľa toho volí prístup. Veľmi nám pomohla, začo jej veľmi ďakujeme. Dana

Dana M. - 22. 8. 2019

Veroniku som oslovila s cieľom doučiť syna matematiku a fyziku, keďže učivo na bilingvalnom gymnaziu sám nezvládal a z hrozilo dokonca prepadnutie. Nemohla som lepšie urobiť ako osloviť Veroniku, ktorej hodiny si veľmi obľúbil a čo viac prospech si zlepšil na konci roka na 1 z oboch predmetov. Učiteľ ho pred celou triedou pochválil, že spomedzi ostatných dosiahol najväčší pokrok, začo som Veronike nesmierne vďačna. Pred naročnou pisomkou si dohodla so synom den predtym navyše doučovanie bez toho aby som ju o to požiadala. Dakujem Veronike, že vďaka nej matematika a fyzika patria medzi synove obľúbené predmety a určite jej doučovania všetkým odporúčam.

Andrea D. - 18. 6. 2019

S doučovaním som bola maximálne spokojná, Veronika bola trpezlivá a ústretová. Učivo veľmi zreteľne vysvetlila. Aj náročné učivo som hneď pochopila. Na každú hodinu sa maximálne pripravila. Bolo vidieť, že ju to baví a robí to rada, nie nasilu. Nemala problém aj keď už za pár minút mala skončiť hodina ešte vysvetliť čo nechápem a nikam sa neponáhlada, všetko robila veľmi precízne aby som všetkému pochopila. Bola veľmi milá a priateľská. Moc jej ďakujem za doučovanie :)

Kristína T. - 2. 6. 2019

Veronika dokázala v dosť krátkom čase úspešne pripraviť môjho syna z matematiky na monitor, ako aj na príjimačky na SŠ, za čo sme jej nesmierne vďační. Vždy bola milá, ústretová a ochotná mu každý jeden príklad vysvetliť . Odporúčam. Jana K.

Jana K. - 21. 5. 2019

Veľká spokojnosť. Všetko čo som potrebovala som dostala dobre vysvetlené. Profesionálny prístup,užitočné vedomosti. Samozrejme bola ku mne veľmi milá a trpezlivá. Pomohla mi a určite budem doučovanie opakovať .

Veronika A. - 6. 5. 2019

Veronika je veľmi dobrá doučovateľka. Vždy pripravená na hodiny,učivo zrozumiteľne vysvetlí. Je milá a ústretová. Vrelo odporúčam :)

Melissa S. - 13. 4. 2019

K Veronike chodíme asi 2. mesiac na hodiny matematiky s mojou dcérou, ktorá navštevuje ZS a je v 5. ročníku. Mojej dcére sa veľmi páči priateľsky prístup, ochota a samotný výklad. V matematike sa veľmi zlepšila a teraz je to jej obľúbený predmet. Veronika nás momentálne pripravuje na prijímačky na 8 ročné gymnázium a chcem jej veľmi poďakovať za 100% prípravu na hodine. Ak niečomu moja dcéra nerozumie, vždy jej to vie vysvetliť aj viacerými spôsobmi. Odporúčam !!! K Veronike budeme chodiť až do konca školského roka. Ak moja dcéra bude mat problém s matematikou, opäť sa s nou radi stretneme:-)

Silvia T. - 1. 4. 2019

S Veronikou som sa stretávala na doučovaní VŠ matematiky. Veľmi sa mi páčil jej prístup, ktorý bol sa každých okolností priateľský, taktiež pripravenosť na hodiny a v neposlednom rade aj ochotu následne komunikovať cez internet, formou cvičení, alebo dovysvetľovania. Aj to mi veľmi pomohlo k tomu, aby som urobila skúšku. Ak budem mať ešte niekedy problém s matematikou, veľmi rada sa na Veroniku znova obrátim. Všetkým môžem len odporúčať! :)

N G. - 25. 1. 2019

S doučovaním som 100% spokojná. Všetko, čo som nevedela mi bolo dopodrobna vysvetlené. Páči sa mi aj dodatočná pomoc cez mail, čo sa týka pomoci výpočtov príkladov z matematiky. Poriadne má pripravila na skúšku z matematiky a verím, že dokáže pripraviť aj iných nie len mňa. Veronika je milá, odporúčam a ja osobne sa k nej vždy rada vrátim, keď budem mať problém s matematikou. :-)

Mária R. - 23. 1. 2019

Výborné doučovanie pred písomkou. Veľmi ústretová vyhovie v čase aj termíne

Lujza N. - 9. 1. 2019

Veronika ma doučovala VŠ matematiku, a naozaj som za pomerne krátky čas pochopila učivo z polovice semestra. Veľmi oceňujem jej individuálny a najmä priateľský prístup, vďaka čomu boli pre mňa hodiny nie len prínosné ale aj príjemné. Veronika bola na každú hodinu pripravená vždy 100%. Ak som niečomu nerozumela, vedela to vysvetliť viacerými spôsobmi, až kým som tomu nepochopila. Určite sa s Veronikou budem stretávať na doučovaniach aj naďalej. Vrelo odporúčam!

N G. - 12. 12. 2018

Chodím k Veronike na hodiny francúzskeho jazyka a cítim, že po každej hodine sa posúvam dopredu. Na hodiny chodí dobre pripravená. Gramatiku ovláda na výbornú. Vie jasne vysvetliť keď niečomu nerozumiem. Ako bonus dáva tipy na frázy, ktoré niekedy v knihách nie sú, ale v reálnom živote sa často používajú. Odporúčam!

Marian C. - 28. 8. 2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu