Pavol S.

Pavol Spišiak
Účet overený:
matematika, fyzika - zš, , deskriptívna geometria, elektrotechnika, anglický jazyk
Banská Bystrica, 974 01
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Stop 4-ám a 5-ám! Tu sa SPOLU pripravujeme na 11111111111 :-) Pomôžem s prípravou na písomky, skúšky (aj VŠ), monitor, prijímačky, komisionálne skúšky, reparáty a pod. Cez internetovú hlasovú službu s videokamerou, akoby som bol u vás doma/v triede. Za vyskúšanie nič nedáte. Som absolventom VŠ dopravnej. Mám 33 ročné skúsenosti a dobré výsledky s prípravou vlastných detí, študentov ZŠ, SŠ a VŠ škôl. Tiež matematika z anglického gymnázia. Systematické a účinné hodiny angličtiny mojej dcéry Terezky naživo aj cez Skype. Pre školu aj prax. Má: Niekoľkoročnú prax a pobyt v anglicky hovoriacich krajinách. Vysvedčenia, certifikáty, licenciu. Odporúčania od študentov z celého Slovenska k dispozícií! Zrozumiteľné a trpezlivé vysvetlenie s ľudským prístupom za prijateľnú cenu.Referencie

Vdaka panovi Spisiakovi moja dcera dnes zmaturovala z matematiky.

Milan T. - 20. 5. 2019

Pan Spisiak ma doucoval Fyziku na pripravu do skoly na fakultu fizioterapie. Som z Ukrainy ale napriek tomu pan Spisiak vysvetloval tak zrozumitelne ze som vsetko pochopil. A som prijaty na fakultu! Som mu nesmierne vdacny za trpzlivost a vrelo odporucam!!!!

Serhiy K. - 1. 8. 2018

Som žiačka 3. ročnika SOŚ pod Bánošom v odbore manažment cestovného regionálneho ruchu. Po mesiaci som zaznamenala výrazné zlepšenie z matematiky, z ktorej na vysvedčení v 2. ročníku som mala ledva 4 a po polroku doučovania u pána Spišiaka budem mať na vysvedčení 2. Oceňujem profesionálny, kľudný a zrozumiteľný výklad. A v doučovaní budem pokračovať aj v 2 polroku 3 ročníka.

Barbora K. - 20. 1. 2018

Terezka, dcéra pána Spišiaka, je skvelá. Hodiny angličtiny boli zaujímavé, pre mňa veľmi prínosné. Vždy sme pracovali na tom, kde som mala najväčšie medzery. Snažila sa vždy vyjsť v ústrety. Doučovanie cez Skype mi veľmi vyhovovalo. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú milú, ústretovú učiteľku angličtiny s praktickými skúsenosťami z cudziny, ktorá to s angličtinou proste vie.

Kristína S. - 18. 10. 2017

Ochotný a trpezlivý, nikdy nebol preložiť termín pokiaľ sa mi inak nedalo a doučko cez Skype určite šetrí čas a je to pohodlnejšie. Ďakujem a odporúčam.

Mário C. - 30. 8. 2017

A zabudla som dodat že doučovanie cez skype je TOP ..viem že je syn doma...má časovu zodpovednosť a aj je rád že nemusi nikam ísť...Som vďačna za takúto možnosť..a som presvedčena že bez pána Spišiaka a jeho dcéry Terezky (ktora doučuje Gabriela angličtinu) nedostal by sa na vysoku školu...Srdečná vďaka...

Viktoria G. - 13. 5. 2017

Dobrý deň ...chcem sa podakovať pánu Spišiakovi ..naučil môjho syna chápat matematiku tak aby on sám ako autista-aspergerov syndróm pochopil matematiku pre maturitu ako aj SCIO testy...a Gabriel momentalne matematiku viac miluje čo je obrovské plus pre vysokú školu TUKE .Z mojej strany veľké dakujem..Vrele odporúčam...

Viktoria G. - 13. 5. 2017

Pán Spišiak doučuje našich dvoch synov. Má neuveriteľnú trpezlivosť a schopnosť učiť tak, že žiaci sa výučby neboja a učia sa s ochotou, ktorú som ja pri nich nedosiahol. Želal by som si, aby ľudia jeho schopností pracovali v našom školstve, všetko by bolo inak. Za seba doporučujem, budem rád, ak bude ochotný doučovať naše deti aj naďalej. Pán Spišiak, ďakujem Vám a želám Vám veľa zdravia a pohody do ďalšieho života.

Lubos F. - 9. 1. 2017

Čítala som samé chváli-super referencie....tak som oslovila pána Spišiaka -bol ochotný doučovať môjho syna. Zaplatila som 80 EUR. Pán Spišiak mal toho veľa,tak mohol doučovať iba 1x za týždeň, atď....možno doučovanie cez SKYPE pomohlo iným,ale môjmu synovi nie....zrejme som to mala najskôr vyskúšať 1-2 hodinami a potom zaplatiť sumu na viac hodín. Bola som sklamaná,môj syn nezvládol učivo a sklamaná z prístupu pána Spišiaka,keď som žiadala o vrátenie EUR...vyjadril sa,že nemám nárok-že som si zaplatila kurz....tak by som chcela upozorniť rodičov,ktorý chcú doučovanie cez skype- nech si najprv vyskúšajú 1-2 hodiny...a potom zaplatia. Sujová

Mária S. - 8. 10. 2016

Úžasný pán s božskou trpezlivosťou a skvelým učiteľským talentom.Doučí čokoľvek s perfektným výsledkom.Vrele odporúčam všetkým vekovým skupinám.Určite nebudete sklamaní.Dakujem za ľudský prístup a ochotu pán Spišiak , už sa teším na ďalšiu spoluprácu.

Jakub L. - 18. 6. 2016

Pánovi Spišiakovi vyjadrujem moje hlboké poďakovanie za to, že prevzal časť mojej zodpovednosti a hlavy bolenia pri príprave môjho syna z matematiky ZŠ na prijímacie pohovory stredných škôl. Vďaka jeho vysokej profesionalite, schopnosti vyjasniť preberanú problematiku a nekonečnej trpezlivosti bol syn prijatý na gymnázium aj elektrotechnickú priemyslovku – teraz si môžeme vyberať...:-) Syn sa na hodiny matematiky s pánom Spišiakom tešil, postupne získal v matematike vyššiu istotu a sebavedomie, čo je pre mňa dobrý signálom na to, aby nám pomohol, v prípade potreby, hravo absolvovať aj strednú školu. Pán Spišiak, želám Vás všetko dobré, hlavne veľa zdravia, aby ste nám mohli aj naďalej pomáhať s našimi ratolesťami! ĎAKUJEME! Štefánia Hladilová, máj 2016.

Štefánia H. - 16. 5. 2016

Moja dcéra Emma absolvovala doučovanie z matematiky a týmto by som sa chcela poďakovať za perfektný a profesionálny prístup. Pán Spišiak je veľmi milý a ochotný. Cena za doučovanie je adekvátna. Veľmi sa nám páčila celá forma výučby. Ak bude treba tak sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. Ešte raz ďakujeme. ☺

Rimma S. - 8. 5. 2016

Môj syn absolvoval doučovanie z elektrotechniky. Nemohla som dosť dlhú dobu zohnať učiteľa, ktorý by bol ochotný doučovať v piatok večer, alebo cez víkendy, pretože môj syn je cez týždeň na internáte a počítač mu zatiaľ nechcem dať. Pán Spišiak bol nesmierne ochotný a prispôsobil sa. Doučovanie fantastické, podrobne vysvetlil učivo aj teoriu a aj príklady. Cena za odvedenú prácu, je úplne adekvátna pretože nič nie je krajšie ako ked mi syn zavolá a povie že dostal jednotku z predmetu, ktorého sa tak bál. Určite ešte využijeme služby pána Spišiaka.

Jana B. - 27. 4. 2016

Moj syn dochadza na doucovanie z matematiky zs. Z jeho sucasnych vysledkov v skole je zrejme, ze doucovanie mu velmi pomaha. Monitor napisal na dvojku a taktiez sa zlepsil v pisomnych pracach. Pristup doucovatela je vhodny aj pre ziakov zs. Vyklad je dobre zrozumitelny a syn sa na doucovanie tesi. Okrem ziskanych vedomosti sa mu zvysuje sebavedomie. Panovi Spisiakovi som vdacna.

Michaela B. - 13. 1. 2016

Absolvovala som prípravu z matematiky na prijímacie konanie na VŠ u pána Spišiaka. Počas desiatich sedení formou SKYPE sme prebrali témy, ktoré my neboli jasné. Prijímacie konanie som zvládla a bola som prijatá. Veľmi mi vyhovovala forma výučby cez SKYPE a prístup pedagóga. Ďakujem a odporúčam.

Dominika A. - 25. 6. 2015

Seriózny a profesionálny prístup. Ochota prispôsobiť sa žiakovi. Výsledky viditeľné sme zaznamenali už po pár hodinách. Som veľmi spokojná. Môžem odporučiť každému.

Monika T. - 6. 5. 2015


Kontaktný formulárNapísať referenciu