príprava na monitor a prijímačky, tiež všetko učivo ZŠ z matematikyTomáš G.

Tomáš Ganz
Účet overený:
matematika, fyzika
Bratislava, Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
90% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som študentom 3. ročníka gymnázia pre mimoriadne nadané deti. Už od základnej školy ma matematika bavila. Napredoval som v nej a chodil na súťaže, kde som bol úspešný. Na strednej škole som jej začal intenzívnejšie venovať. Momentálne riešim matematické a fyzikálne korešpondenčné semináre, olympiády a aj iné súťaže ako Náboj. Tiež pôsobím ako dobrovoľník v P-mate (celoslovenský matematicko-fyzikálny seminár pre základné školy), kde opravujem príklady a prednášam na sústredeniach.

Doučoval som už viacero detí, prioritne na prijímačky a monitor. Snažím sa vyučovať matematiku zábavným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Nie vždy je chyba v dieťati, keď napíše zle písomku. Som presvedčený o tom, že každý žiak dokáže pochopiť tento logický predmet. Len záleží, ako mu je podaný výklad učiva ...

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na tel. č. 0949487144Referencie

Tomáša môžem len odporučiť! Bol veľmi priateľský ku mojej dcére. Pútavo a zaujímavou formou jej vysvetlil všetko potrebné učivo. Pripravuje ju od októbra na monitor a sama vidím veľké pokroky u dcéri. Tomáša odporúčam každému, kto chce naozaj solídnu prípravu na monitor a prijímacie pohovory.

Klaudia N. - 12. 3. 2019

Bol som veľmi prekvapený keď sa mi Tomáš predstavil ako Mirek, čakal som, že to bude Maroš. Nakoniec však všetko dopadlo veľmi dobre, mojho syna posunul v matematike o level vyššie a celú nečakanú vysvetlil. Určite to aj vás zaujíma, preto musíte skúsiť Mirekove doučovanie.

Csaba R. - 28. 1. 2019

Ked sa mi Tomas predstavil ako Maros tak som bol velmi prekvapeny, pochybnosti ale opadli hned po prvej hodine. Jeho styl vyucby je ovela lepsi ako ten co mame v skole, hlavne sa mi venoval individualne, co mi dost pomohlo. Koncorocnu znamku som vylepsil zo 4 na 2 a okrem toho ma ucil veci naviac, ktore sa este len v skole budeme ucit. Marosa mozem len odporucit :)

Viktor R. - 8. 1. 2019

Boli sme veľmi spokojný s doučovaním od Tomáša (pre známych Maroša). Nášho syna posunul v matematike o level vyššie. Veľmi si dáva záležať na tom, aby dieťa látka naozaj rozumelo.

Richard H. - 27. 12. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu