príprava na monitor a prijímačky, tiež všetko učivo ZŠ z matematikyTomáš G.

Tomáš Ganz
Účet overený:
matematika, fyzika
Bratislava, Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
75% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som študentom 3. ročníka gymnázia pre mimoriadne nadané deti. Už od základnej školy ma matematika bavila. Napredoval som v nej a chodil na súťaže, kde som bol úspešný. Na strednej škole som jej začal intenzívnejšie venovať. Momentálne riešim matematické a fyzikálne korešpondenčné semináre, olympiády a aj iné súťaže ako Náboj. Tiež pôsobím ako dobrovoľník v P-mate (celoslovenský matematicko-fyzikálny seminár pre základné školy), kde opravujem príklady a prednášam na sústredeniach.

Doučoval som už viacero detí, prioritne na prijímačky a monitor. Snažím sa vyučovať matematiku zábavným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Nie vždy je chyba v dieťati, keď napíše zle písomku. Som presvedčený o tom, že každý žiak dokáže pochopiť tento logický predmet. Len záleží, ako mu je podaný výklad učiva ...Referencie

Ked sa mi Tomas predstavil ako Maros tak som bol velmi prekvapeny, pochybnosti ale opadli hned po prvej hodine. Jeho styl vyucby je ovela lepsi ako ten co mame v skole, hlavne sa mi venoval individualne, co mi dost pomohlo. Koncorocnu znamku som vylepsil zo 4 na 2 a okrem toho ma ucil veci naviac, ktore sa este len v skole budeme ucit. Marosa mozem len odporucit :)

Viktor R. - 8.1.2019

Boli sme veľmi spokojný s doučovaním od Tomáša (pre známych Maroša). Nášho syna posunul v matematike o level vyššie. Veľmi si dáva záležať na tom, aby dieťa látka naozaj rozumelo.

Richard H. - 27.12.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu