Príprava na monitor, prijímačky, maturitu; Učivo ZŠ a SŠTomáš G.

Tomáš Ganz
Účet overený:
matematika, fyzika
Bratislava, Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
28 odučených lekcií
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som študentom 4. ročníka gymnázia pre mimoriadne nadané deti. Už od základnej školy ma matematika bavila. Napredoval som v nej a chodil na súťaže, kde som bol úspešný. Na strednej škole som sa jej začal intenzívnejšie venovať. Momentálne riešim matematické a fyzikálne korešpondenčné semináre, olympiády a aj iné súťaže ako Náboj. Tiež pôsobím ako dobrovoľník v P-mate (celoslovenský matematicko-fyzikálny seminár pre základné školy), kde opravujem príklady a prednášam na sústredeniach.

Doučoval som už viacero detí, prioritne na prijímačky a monitor. Snažím sa vyučovať matematiku zábavným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Nie vždy je chyba v dieťati, keď napíše zle písomku. Som presvedčený o tom, že každý žiak dokáže pochopiť tento logický predmet. Len záleží, ako mu je podaný výklad učiva ...

Moje skúsenosti:
- odučených viac ako 380 hodín matematiky a fyziky
- 36 spokojných žiakov a žiačok
- 3-ročná nadobudnutá prax z doučovania
- hravá metóda vyučovania matematiky
- učenie aj hejneho metódou
- skúsenosti s výučbou žiakov s problémom učenia
- učenie na matematickej súkromnej škole zameranej na prípravu na prijímacie pohovory a monitor

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať priamo na telefónnom čísle 0915 916 760.Referencie

Tomáša móžem veľmi doporučiť. Hlavne v týchto časoch keď deťom chýba vysvetlenie učiva. Dcéra má hodiny cez internet a je to úplne super. Nie je žiaden problém. Napreduje v matematike a tiež sa pripravuje na 8 roč. gymnázium. Sme radi že sme ho našli. :-)

Darina T. - 21. 3. 2020

Tomáša môžem len odporučiť. Pripravuje dcéru na prijímacie skúšky na 8 ročné gymnázium, jeho prístup je veľmi zodpovedný, spoľahlivý, snaží sa dcéru doviesť k spôsobu riešenia zadaní, nie len k výsledkom. Je flexibilný a dcéra sa na hodiny s ním teší.

Aneta N. - 17. 3. 2020

S doučovaním mojej dcéry som veľmi spokojná .Pri vysvetľovaní to vie podať tak že to dieťa pochopí .Má veľkú trpezlivosť a tak isto cením veľkú flexibilitu .

Zaneta O. - 5. 1. 2020

S Tomášom mi stačili dve hodiny na prípravu na koncoročnú písomku z matematiky a pochopil som tomu učivu viacej ako za celý rok v škole. Rodičia boli nesmierne nadšení, keď som doniesol svoju prvú jednotku z testu na strednej. Jeho prístup a spôsob výučby sa nedá porovnať s bežným vyučovaním v škole.

Peter M. - 5. 11. 2019

Tomáš je výborný doučovateľ. Odporúčam všetkým.

Lucia A. - 24. 4. 2019

Ďakujem Tomášovi za výborné hodiny matematiky. Keď som zháňala doučovanie pre svoju dcéru, bola na tom katastrofálne s matematikou a neznášala ju. Nikdy by som neverila, že jeden doučovateľ jej vie spraviť taký zážitok z matematiky. Dcéra sa výrazne zlepšila, ba dokonca monitor napísala na skvelých 96%! Som naozaj vďačná Tomášovi za jeho ochotu a trpezlivosť. Je to úžasný človek :)

Zuzana B. - 21. 4. 2019

Tomáša môžem len odporučiť! Bol veľmi priateľský ku mojej dcére. Pútavo a zaujímavou formou jej vysvetlil všetko potrebné učivo. Pripravuje ju od októbra na monitor a sama vidím veľké pokroky u dcéri. Tomáša odporúčam každému, kto chce naozaj solídnu prípravu na monitor a prijímacie pohovory.

Klaudia N. - 12. 3. 2019

Bol som veľmi prekvapený keď sa mi Tomáš predstavil ako Mirek, čakal som, že to bude Maroš. Nakoniec však všetko dopadlo veľmi dobre, mojho syna posunul v matematike o level vyššie a celú nečakanú vysvetlil. Určite to aj vás zaujíma, preto musíte skúsiť Mirekove doučovanie.

Csaba R. - 28. 1. 2019

Ked sa mi Tomas predstavil ako Maros tak som bol velmi prekvapeny, pochybnosti ale opadli hned po prvej hodine. Jeho styl vyucby je ovela lepsi ako ten co mame v skole, hlavne sa mi venoval individualne, co mi dost pomohlo. Koncorocnu znamku som vylepsil zo 4 na 2 a okrem toho ma ucil veci naviac, ktore sa este len v skole budeme ucit. Marosa mozem len odporucit :)

Viktor R. - 8. 1. 2019

Boli sme veľmi spokojný s doučovaním od Tomáša (pre známych Maroša). Nášho syna posunul v matematike o level vyššie. Veľmi si dáva záležať na tom, aby dieťa látka naozaj rozumelo.

Richard H. - 27. 12. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu