Doučovanie angličtiny za výbornú cenuJana S.

Jana Slusnakova
Účet overený:
anglický jazyk
Malatiná
Doučuje aj cez skype / internet
6€ - 8€ za 60 minút
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Mám deväťročnú skúsenosť s učením anglického jazyka na druhom stupni základnej školy. Popri tom som doučovala aj stredoškolákov a pomáhala im pri príprave na maturitu.
Doučovanie prispôsobím potrebám doučovaného. Som časovo flexibilná, trpezlivá a rada pracujem s deťmi a mladými ľuďmi.Referencie

Milá, trpezlivá, flexibilná učiteľka, zmysluplné hodiny za výbornú cenu. Som spokojná a hodlám pokračovať. Ďakujem.

Andrea Z. - 13. 6. 2019

S doučovaním s Jankou som veľmi spokojná. Vždy sa mi dokáže časovo prispôsobiť a aj keď nestíham na našu hodinu cez skype, nikdy nemá problém začať o trochu neskôr. Janka mi pomáha pripravovať sa na maturitu a témy, ktoré preberáme z učebnice Yes, ovláda komunikačne na jednotku. Hodinu máme vždy rozdelenú na komunikačnú a gramatickú časť. Z hodín si toho veľa odnesiem. Taktiež to má veľkú výhodu, že Janka poskytuje hodiny aj cez skype, ktoré sú z pohodlia domova a netreba nikam dochádzať. Za jednu hodinu zaplatím 6 € čo je veľmi výhodné, pretože ostatní doučovatelia si pýtajú väčšinou 10€/hod a vyššie. Hodiny s Jankou ma bavia a častokrát sa aj zasmejeme, čo je podľa dôležité, aby sa človek aj uvoľnil a nebol v strese. Janka sa na hodiny pripravuje a vždy ma pre mňa pripravenú dopredu vypracované otázky a ak sa dohodneme na gramatike, tak aj gramatické cvičenia. Ak teda môžem povedať za seba, určite odporúčam práve túto lektorku :)

Laura F. - 12. 5. 2019

Janka ma doučuje už takmer jeden rok. Neuveriteľne ma to posúva v profesijnom, ale aj súkromnom živote. Pomáha mi v úsilí neustále sa zlepšovať a nepoľaviť v tempe učenia. Na začiatku sme si dohodli aké mám predstavy, čo potrebujem a toho sa držíme. Jej prístup je vynikajúci a často sa zasmejeme. Vždy je ochotná časovo sa prispôsobiť, keďže som veľmi pracovne vyťažený a to si veľmi cením. Lekcie máme rozdelené na gramatickú a konverzačnú časť, čo mi tiež vyhovuje. S doučovaním u Janky som nadmieru spokojný.

Miloš Š. - 28. 10. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu