Anglický jazyk, konverzácie - skúsenosti priamo z Anglicka a AmerikyPetra H.

Petra Hyblerová
Účet overený:
anglický jazyk
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 8€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
70% zodpovedaných správ

Som študentkou Technickej univerzity v Košiciach, mám 21 rokov a popri štúdiu sa už piaty rok intenzívne venujem anglickému jazyku a cestovaniu. Každý rok trávim leto v Spojených štátoch, počas školského roka navštevujem aj Veľkú Britániu. Zameriavam sa na konverzácie, čítanie s porozumením, slovnú zásobu aj školské učivo. Nemám problém ani s prekladaním.
Deti doučujem tretí rok, bez nijakých sťažností. Snažím sa byť flexibilná a ústretová, čo sa týka požiadaviek rodičov, ale aj detí.
Čas strávený v zahraničí mi pomohol zdokonaliť sa predovšetkým v konverzácii, nemám problém viesť hodiny zamerané práve na zlepšenie vašej komunikácie, ktorá je veľmi dôležitá najmä pri vycestovaní do zahraničia.
Posledný rok a pól som sa začala venovať aj doučovaniu cez internet.
Hodiny vediem v príjemnej atmosfére v pohodlí môjho/vášho domova, alebo na inom, vami určenom mieste.
V prípade záujmu píšte na +421 949 414 945
NA SPRÁVY CEZ TENTO PORTÁL NEODPOVEDÁM.Referencie

Veľmi milá, usmiata, vždy dobre naladená... flexibilná, ústretová...hodiny bez stresu osobne aj z pohodlia domova...zaznamenáva si v čom mám nedostatky a potom k tomu prispôsobí ďalšiu hodinu...po cca 5 m mám oveľa väčšiu slovnú zásobu, v časoch mám oveľa jasnejšie a podstatne viac rozumiem...môžem len odporučiť....keby všetky učiteľky boli ako ona....😉

Lenka M. - 6. 3. 2019

Určite odporúčam. Mala som hodiny aj osobne, momentálne cez skype a som max. spokojná . Flexibilná, usmievavá a prijemná vyučujúca. Vždy pripravené podklady na hodinu.

Lenka M. - 28. 2. 2019

Výborná učiteľka, učivo vysvetľuje zrozumiteľné aj na viac krát ak je to potrebne. Ma bohaté skúsenosti zo zahraničia čo je veľké plus taktiež doučuje aj cez skype. Je ústretová ale zato vie byť aj prísna !! Vrelo odporúčam :)

Pavol P. - 27. 1. 2019

Milá, ústretová, pohotová, vždy usmievavá. Som veľmi spokojná s prístupom k učeniu. Príjemná a rozmanitá konverzácia so zrozumiteľným prízvukom zo zahraničia. Odporúčam

Adriana L. - 11. 11. 2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu