Anglictina – konverzacia / Native speaker / Vytvarne umenie priprava na talentovky na SUP / VSVU / Architektura / Art terapiaMira L.

Mira Longfield
Účet overený:
anglický jazyk - conversations, výtvarné umenie, Art terapia
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
26h priemerná rýchlosť odpovede

Nice to meet you! Trocha o mne ;) Zila som 6 rokov v USA. Z toho 2 roky v New Yorku, moj syn je rodeny american – native spaker vac v info v ANGLICTINA DETI.

ANGLICTINA ZACIATOCNICI – KONVERZACIA
- ucenie formou knoverzacie na bezne temy. (Predstavenie sa, small talk, vypytanie si kavy, bezna konverzacia na recepci hotela, galerii, opytanie sa na cestu atd.) Ak sa bojite, ze poviete nieco nespravne, aj ked rozumiete ... s tymto si hravo poradime ;)

ANGLICTINA DETI – KONVERZACIA
- pre mamicky, ktore by radi posunuly svoje deti k plynulej anglickej komunikacii sponatanne a formou hry, moj 6 r, syn je native speaker / rodeny american. Studoval 1r. na Manhattan New School 290, New York, NY, USA.

ANGLICTINA POKROCILI – KONVERZACIA
- konverzacia na bezne temy, podla zelania klienta.

ANGLICTINA PRE CESTOVTELOV – KONVERZACIA
- zila som vo viacerych krajinach, mozme hovorit na tuto temu v anglicitne, alebo Vam poskytnem komplet info o New Yorku, rodieloch v mentalite v USA a EU ;)

----------------------------

VYTVARNE UMENIE TALENTOVKY SUP / VSVU / ARCHTEKTURA

Najlepší čas zacať, talentovky sú v marci. Pripavím ťa v štandroch | ZÁTIŠIE kresba - tieňovanie - maľba | PERSPEKTÍVA | PORTRÉT - kresba - maľba | DEJINY UMENIA | CONTEMPORARY ART | GRAFICKÝ DESIGN.

Mám skončenu VŠVU odbor volne umenie - malba, MFA.
Skúsenosti s pripravou na talentové skúšky. Venujem sa každému žiakovi individuálne podľa jeho úrovne a potrieb. U žiaka považujem za dôlezitý, záujem, pozornosť a vytrvalosť a odvaha skúšať nové cesty a chuť objavať ...

Vystavovala som v EU aj USA. Viac rokov som žila v NYC môžem vyučovat aj v angličitne. Konzultácie sú možné aj cez skype.

----------------------------

ART TERAPIA / SUKROMNA VYUCBA MALBY PRE MILOVNIKOV UMENIA AJ UPLNYCH ZACIATOCNIKOV.

- relax a stisenie duse, odburanie stresu vyborne riesi preve ART TERAPIA.
- vyfarbovanie mandal, praca na indiviudalnych predlohach po dohode s klentom,
- kresba, malba, farba atd. viac info mailom.


Kontaktný formulárNapísať referenciu