Ucit sa ako zvedave babatkoPeter A.

Peter A
Účet overený:
anglický jazyk
Bratislava, Senec, Kráľová pri Senci
20€ - 25€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Nikdy ma nebavilo ucit sa jazyky podla knih. Ked som sa ucil tymto sposobom, sedel som v triede a pocuval o temach, ktore ma velmi nezaujimali. Pritom, ked si uvedomim, ako som sa ucil slovensky jazyk, bolo to uplne inak. Ukazal som ako babatko prstom na predmet a mamina mi povedala, co to je. A bolo to tam. Najdolezitejsie na tom procese bolo, ze ja som chcel vediet, ako sa to povie. Zaujimalo ma to. Preto aj sposob, akym ucim anglictinu, je podobny. Prvu hodinu si s clovekom sadnem a porozpravame sa o vsetkom, co ho bavi. A potom na zaklade toho vytvorim svet jeho zaujmov, akurat v anglictine. Rozpravame sa, citame clanky, knihy, pocuvame hudbu, pozerame videa na youtube, serialy alebo filmy, ktore ho zaujimaju. A na nich si postupne prechadzame gramatiku a staviame slovnu zasobu. Verim, ze takto sa clovek nauci ovela rychlejsie pouzivat jazyk a rozpravat v nom. Ak by Vas takyto pristup zaujal, ucim medzi Bratislavou a Sencom. PetoReferencie

Tento chalan je šaman. Hneď na prvom stretnutí mi odstránil viac ako 20 ročný blok, ktorý som mal pri komunikácií v anglickom jazyku. Určite odporúčam.

Miro S. - 16. 10. 2018

Peter je skvelý učiteľ. Oceňujem jeho profesionálny a zároveň priateľský prístup. Presne vie, kde má človek nedostatky a podľa toho aj prispôsobuje hodiny. Hodiny sú dynamické a hlavne zaujímavé. Peter sa na ne precízne pripravuje a prispôsobuje ich priamo na mieru študentom. Som spokojná a vrele odporúčam.

Jana B. - 14. 10. 2018

Trpezlivý, motivujúci, dôsledne si pripravuje na každú hodinu anglického jazyka, tak aby študenta bavila. Zohľadňuje individuálne záujmy študentov a aplikuje ich do procesu výučby. Hodiny angličtiny sú interaktívne, počas nich sa snaží rozvíjať všetky zručnosti cudzieho jazyka súčasne resp. ich prispôsobuje potrebám svojich študentov. Vynikajúci učiteľ.

Ivana A. - 5. 10. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu