Doučovanie žiakov a študentov bez potreby dochádzania k učiteľovi, pretože ja prídem ku Vám!Lubo J.

Lubo Joos
Účet overený:
anglický jazyk, slovenský jazyk
Martin, Vrútky
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
75% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som učiteľ slovenského jazyka - histórie a anglického jazyka. Okrem toho študujem ekonomiku a manažment v Bratislave.
Už sedem rokov doučujem v pohodlí Vášho domova.
Doučujem rôzne úrovne, od základnej školy (1. a 2. stupeň) až po strednú školu a tiež pripravujem študentov na maturitnú skúšku.
Cena jednej vyučovacej hodiny je 7 eur.
V prípade viacerých hodín je možná dohoda !!!
Ak máte záujem, KONTAKTUJTE ma na telefónnom čísle: 0948 114 284 (sms)Referencie

Chcela by som pridať kladnú referenciu na pána učiteľa, s ktorým spolupracujeme pri doučovaní už niekoľko rokov, sme s ním nesmierne spokojní a náš syn omnoho lepšie rozumie anglickému jazyku. Samozrejme si uvedomujeme, že učiteľ nie je jediný, ktorý môže za výsledky, ktoré dieťa dosahuje, ale vďaka pozitívnemu prístupu, vytrvalosti a trpezlivosti dosiahne na 100 % každý študent lepšie výsledky. Ďakujeme

Veronika S. - 21. 2. 2019

Veľmi kladne hodnotím prispôsobivosť k môjmu časovému harmonogramu. Oceňujem jeho prísnosť a zároveň priateľský prístup. Presne vie, kde má človek nedostatky a podľa toho aj upravuje jednotlivé lekcie. Ďakujem za prístup a verím, že budeme ešte v budúcnosti pokračovať.

Monika V. - 15. 10. 2018

Pekný deň prajem . Chcel by som tu povedať zopár slov k tomuto človeku , ak by sa niekto rozhodoval pri vyberaní doučovateľa. Môžem povedať , Ľubo ma doučuje už niečo cez rok a zatiaľ som ešte nestretol príjemnejšieho človeka , a nie to ešte doučovateľa.... Je vidieť , že to čo robí je pre neho radosť a vie odovzdať informácie Vám .... Aby som bol konkrétny doučuje ma anglický jazyk, ktorý som mal aj na škole ... no keby som ju mal v škole podanú tak ako teraz možno by ma viac zaujímala ... Hodiny s Ľubom sú úžasne , lebo vie Vám poradiť , pomôcť a hlavne to robí formou aby ste mu na hodinách nespali , ale učili sa , resp.doučovali. Nie je problém s dohodnutím hodiny, a čo je najlepšie nemá problém prísť priamo k Vám domov čo je podľa mňa veľmi užitočné, aspoň z mojej stránky kedy nemusím svoj čas mrhať cestovaním .... Keď som bol odcestovaný a nemal som možnosť si dať hodinu v týždni tak sme sa dokonca dohodli na doučovaní cez Skype .... Za mňa veľké plus za tohto človeka , za ten čas ma toho veľa naučil , a pomohol ... za čo mu ďakujem . Pracuje s Vami aby ste si z tých hodín niečo odniesli , mali záujem a nevyhodili peniaze len tak do luftu.... Samozrejme keď sa človek pozrie aj na sumu ktorú berie za hodiny , nie je to až tak veľa .... Myslím si , že tento človek by si zaslúžil aj viac ..... predsa podáva informácie a vedomosti ktoré nadobudol dlhými rokmi učenia a podáva ich ďalej ...... Záver - myslím si , že nikto nebude ľutovať , mne dal toho naozaj veľa.

Denis M. - 11. 10. 2018

S pánom učiteľom je veľmi dobrá spolupráca. Je veľmi ústretový a snaží sa prispôsobiť. S pánom učiteľom máme odučených pár týždňov, ale moja dcéra začína konečne chápať anglickému jazyku. Jeho hodiny sú uvoľnené a moja dcéra zabúda na to, že sa vôbec učí, pretože výučba nestojí len na gramatike, ale hlavne na konverzácii. Ešte raz, ďakujeme

Anna D. - 11. 10. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu