Ázijské jazyky zábavneNatália A.

Natália Autier
Účet overený:
kórejčina, japončina, čínština, angličtina, ruština
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Pekný deň :)

Ponúkam Vám hodiny kórejčiny, čínštiny, japončiny, angličtiny a ruštiny. Učím všetky úrovne. Pomôžem Vám s prípravou na skúšky, maturity, prijímačky, pracovné pohovory, certifikáty či štátnice. Ponúkam čisto konverzačné hodiny aj hodiny cez skype.
Všetky materiály Vám poskytnem, takže si nemusíte kupovať nič navyše.

Momentálne študujem na VŠ, som absolventkou ruského bilingválneho gymnázia, a momentálne pracujem aj ako lektorka v jazykovej škole.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať aj na email autier.natalia@gmail.com

Teším sa na Vás :)Referencie

Hodiny s Natáliou ma veľmi bavia. Učí ma kórejčinu cez skype a som naozaj rada, že som si vybrala práve ju. Hoci nie je prísna, jej hodiny však vyžadujú aj moju domácu prípravu, čo je ale v konečnom dôsledku plusom pre mňa, nakoľko ona mi tie vedomosti do hlavy "nenaleje" :) Má priateľský prístup a je ústretová. Môžem len odporúčať.

Viktória M. - 13. 5. 2019

S hodinami u Natálie som veľmi spokojná. Chodím k nej na kórejčinu. Vie vysvetliť, materiály sú super, jej hodiny sú veľmi dobre rozdelené. Venujeme sa gramatike, rozprávaniu aj slovíčkam. Samozrejme, vyžaduje aj nejakú domácu prípravu, ale myslím, že bez toho to inak ani nejde, navyše to nie je nič horibilné :) Určite odporúčam, stojí to za tie peniaze! :)

Natália A. - 22. 3. 2019

Natália ma učí japončinu a hodiny sú super, veľmi ma bavia :) Na ďalšiu hodinu sa vždy teším a aj keď nie som tá najsvedomitejšia, Natália má vždy božskú trpezlivosť. Arigatoo za skvelé hodiny a priateľský prístup!

Kristína H. - 11. 1. 2019

Natália je skvelá! Chodím k nej na kórejčinu a hodiny s ňou ma veľmi bavia. Je príjemná, ústretová, ochotná vysvetliť aj viackrát. Materiály, ktoré poskytuje, sú veľmi jasne spracované. Dbá na to, aby si študent z hodiny vždy niečo odniesol. Vrelo odporúčam! :)

Natália K. - 19. 12. 2018

Ku Natálii chodím na hodiny kórejčiny a veľmi ma hodiny bavia. Materiály, ktoré poskytuje, sú prehľadné, učivo vie vždy zrozumiteľne vysvetliť. Hoci som len začiatočníčka, už viem na zopár základných tém konverzovať, čo je skvelé. Môžem len vrelo odporúčať a teším sa na ďalšie hodiny :)

Zuzka M. - 18. 12. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu