Ázijské jazyky zábavneNatália A.

Natália Autier
Účet overený:
kórejčina, japončina, čínština, angličtina, ruština
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Pekný deň :)

Ponúkam Vám hodiny kórejčiny, čínštiny, japončiny, angličtiny a ruštiny. Učím všetky úrovne. Pomôžem Vám s prípravou na skúšky, maturity, prijímačky, pracovné pohovory, certifikáty či štátnice. Ponúkam čisto konverzačné hodiny aj hodiny cez skype.
Všetky materiály Vám poskytnem, takže si nemusíte kupovať nič navyše.

Momentálne študujem na VŠ, som absolventkou ruského bilingválneho gymnázia, a momentálne pracujem aj ako lektorka v jazykovej škole.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať aj na email autier.natalia@gmail.com

Teším sa na Vás :)Referencie

Natália ma učí japončinu a hodiny sú super, veľmi ma bavia :) Na ďalšiu hodinu sa vždy teším a aj keď nie som tá najsvedomitejšia, Natália má vždy božskú trpezlivosť. Arigatoo za skvelé hodiny a priateľský prístup!

Kristína H. - 11.1.2019

Natália je skvelá! Chodím k nej na kórejčinu a hodiny s ňou ma veľmi bavia. Je príjemná, ústretová, ochotná vysvetliť aj viackrát. Materiály, ktoré poskytuje, sú veľmi jasne spracované. Dbá na to, aby si študent z hodiny vždy niečo odniesol. Vrelo odporúčam! :)

Natália K. - 19.12.2018

Ku Natálii chodím na hodiny kórejčiny a veľmi ma hodiny bavia. Materiály, ktoré poskytuje, sú prehľadné, učivo vie vždy zrozumiteľne vysvetliť. Hoci som len začiatočníčka, už viem na zopár základných tém konverzovať, čo je skvelé. Môžem len vrelo odporúčať a teším sa na ďalšie hodiny :)

Zuzka M. - 18.12.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu