Angličtina, ktorej budeš rozumieťUlearn K.

Ulearn Košice
Účet overený:
anglický jazyk
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Príď si zlepšiť svoju angličtinu, prípadne sa do nej pustiť od úplných základov. Som certifikovaný lektor a výukou angličtiny sa zaoberám už 10 rokov, počas ktorých som nabral bohaté skúsenosti. Ceľom výuky je to, aby si tomu, čo sa chceš naučiť hlavne porozumel a neučil sa len opakovať niečo, čo ti nebude dávať žiaden zmysel. Preto sa moja snaha zameriava aj nato, aby si sa učil to, čo skutočne potrebuješ, a podľa toho ti bolo aj dynamicky nastavené všetko, čomu sa budeme spoločne venovať.
Samozrejme, všetko závisí aj od toho, čo chceš dosiahnuť ty, kvoli čomu si sa rozhodol zlepšiť svoju angličtinu a aké sú tvoje časové možnosti.
Rád tak pomôžem komukoľvek v širokej škále úrovní a či sa jedna o výuku pre vlastné potreby, alebo napríklad o prípravu na maturitu, si vítaný. Všetko si vieme detailne upresniť na prvom osobnom stretnutí, za ktoré nič nezaplatíš.
Výuka môže prebiehať buď v mojej učebni, klimatizovanej a vybavenej pre potreby výučby, alebo ak si v praci, a potrebuješ, aby som prišiel za tebou, nie je to pre mňa v rámci KE žiaden problém. Takisto sa vieme stretávať aj online v rámci videosedení, všetko je na našej dohode.
Cena sa odvíja najmä od toho, či to budú len individuálne hodiny (1 na 1 - kde je cena za 1 sedenie 10 €), alebo je vás viac a chcete sa učiť v malej skupinke (max. 4 ľudia - cena sa pohybuje od 4 do 6 € za sedenie na osobu podľa počtu ľudí). Dĺžka jednej hodiny je 50min. V prìpade potreby môžem vystaviť aj faktúru.
Tak ak si sa dočítal až na koniec a zaujalo ťa to, čo si sa dočítal, skús sa ozvať, môže to byť práve to, čo hľadáš.
Kontaktovať ma môžeš buď cez formulár na stránke, alebo aj telefonicky na čísle 0911 419 177.Kontaktný formulárNapísať referenciu