...::: do každého terénu a odhodlane :::...Lukas K.

Lukas Kraus
Účet overený:
španielsky jazyk - začiatočník, španielsky jazyk - pokročilý, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielsky jazyk- grafický dizajn, španielsky jazyk - business
bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
67% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Čaute,
doučujem španielčinu cez skype vo forme konverzácii

V Španielsku (Andalúsia, Kanárske ostrovy, Madrid) žijem sedem rokov.
Španielčinu som študoval na gymnáziu a neskôr v Madride vo forme intenzívnych jazykových kurzov. No najviac som sa naučil rozprávaním s lokálnymi obyvateľmi.
Okrem vyučovania sa profesionálne venujem grafickému dizajnu&fotografii.

Vyučovanie prispôsobím vaším potrebám (zlepšenie gramatiky, osmelenie v konverzácii, rozšírenie slovnej zásoby, praktické frázy atď)

Prvá, skúšobná hodina ZADARMO (30 minút).
Slúži na zoznámenie (žiak, doučovateľ) a oboznámenie s vašimi jazykovými schopnosťami.

Mier a lásku


Referencie

Hodiny s Lukášom mi pomohli odblokovať strach z rozprávania a priniesli mi nové poznatky o španielskej kultúre. Lukáš je trpezlivý učiteľ, venuje mi svoj čas naplno a hodinu vedie kreatívnym spôsobom. Ďakujem mu a odporúčam ďalej :)

Eva F. - 13. 12. 2018

Dakujem Lukasovi, ze ma sprevadza tajmy a zakutiami spanielskej gramatiky a slangu. Hodiny s nim su prijemne, velmi sa vzdy na ne tesim. Okrem toho, ze mi Lukas pomohol rozrozpravat sa a nebat sa pouzit moje znalosti jazyka v praxi, vzdelava ma aj v oblasti kultury a zvyklosti Spanielska. Jeho skusenosti zo Spanielska su na nezaplatenie. Vrelo doporucujem !:)

Monika E. - 28. 11. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu