Pomôžem vášmu školákovi s prípravou do školy, plnením úloh a trpezlivo mu dovysvetľujem učivo. Stredoškolákov zas pripravým na prijímačky z psychológie.Petra P.

Petra Panáková
Účet overený:
psychológia, biológia - zš, biológia - sš, matematika - zš, chémia - zš, slovenský jazyk - zš
Bratislava - Karlova Ves, Bratislava - Dúbravka
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 8€ za 60 minút
večer, víkend,
dochádza za študentom
80% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hľadáte zodpovedného človeka, ktorý sa povenuje vášmu školáčikovi doma po škole? Pomôže mu s prípravou do školy, plnením úloh a trpezlivo mu dovysvetľuje prebraté učivo? Ponúkam vám moju pomocnú ruku.

Som študentka 3. ročníka psychológie, ktorú úprimne zaujíma práca s deťmi. S radosťou pomôžem vášmu dieťaťu (žiak ZŠ) so školskými úlohami, vysvetlím mu učivo, pomôžem s učením a pozitívne ho motivujem k výkonu. Plne si uvedomujem individualitu detí a preto ku každému pristupujem s empatiou a osobito, podľa jeho potrieb pri učení.

Mám ročnú skúsenosť s prácou s mladšími deťmi v nízkoprahovom klube pre deti a mládež. V klube som sa venovala hre s deťmi, doučovaniu a pomoci pri učením, organizácii a komunikácii.

Budem veľmi rada za možnosť rozšíriť si skúsenosti s prácou deťmi a súčasne tým niekomu pomôcť. Pretože najlepšia odmena sú detské pokroky a zlepšenie.

Teším sa na spoluprácu :)

PS: Doučujem v Karlovej Vsi a v Dúbravke.
_______________________________________

Ahoj,
Ak rozmýšľaš o štúdiu psychológie alebo už si rozhodnutý/á, ale chcel/a by si sa zodpovedne a s pomocou pripravil na prijímacie skúšky, napíš mi.

Rada ti odpoviem na otázky, priblížim štúdium a pomôžem s prípravou na prijímačky. :)

Takéto doučovanie/konzultácie ponúkam hlavne cez skype, ale vieme sa dohodnúť aj na osobných stretnutiach v Bratislave.

Teším sa na spoluprácu

Petra PanákováKontaktný formulárNapísať referenciu