Zodpovedná študentka sa povenuje vášmu školáčikovi doma po škole. Pomôžem s prípravou do školy, plnením úloh a trpezlivo mu dovysvetľujem učivo.Petra P.

Petra Panáková
Účet overený:
psychológia, biológia - zš, biológia - sš, anglický jazyk - zš, matematika - zš, geografia - zš, chémia - zš, slovenský jazyk - zš
Bratislava - Karlova Ves, Bratislava - Dúbravka
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 8€ za 60 minút
večer, víkend,
dochádza za študentom
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hľadáte zodpovedného človeka, ktorý sa povenuje vášmu školáčikovi doma po škole? Pomôže mu s prípravou do školy, plnením úloh a trpezlivo mu dovysvetľuje prebraté učivo? Ponúkam vám moju pomocnú ruku.

Som študentka 3. ročníka psychológie, ktorú úprimne zaujíma práca s deťmi. S radosťou pomôžem vášmu dieťatku (žiak ZŠ) so školskými úlohami, vysvetlím mu učivo, pomôžem s učením a pozitívne ho motivujem k výkonu. Plne si uvedomujem individualitu detí a preto ku každému pristupujem s empatiou a osobito, podľa jeho potrieb pri učení.

Mám ročnú skúsenosť s prácou s mladšími deťmi v nízkoprahovom klube pre deti a mládež. V klube som sa venovala hre s deťmi, doučovaniu a pomoci pri učením, organizácii a komunikácii.

Budem veľmi rada za možnosť rozšíriť si skúsenosti s prácou deťmi a súčasne tým niekomu pomôcť. Pretože najlepšia odmena sú detské pokroky a zlepšenie.

Teším sa na spoluprácu :)

(+ Záujemcom o štúdium psychológie viem poradiť a pripraviť ich na prijímačky)Kontaktný formulár


Napísať referenciu