Najlepšia cesta k strojárskemu vzdelaniuBc. Jozef J.

Jozef Jenis
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, slovenský jazyk - zš, anglický jazyk, fyzika - zš, fyzika - sš, technické kreslenie, strojárska technológia, základy konštruovania, technická mechanika, statika, časti a mechanizmy strojov, konštrukcia automobilov, cad, autodesk inventor, autocad, SolidEdge, SolidWorks, catia, PTC Creo, NX, ZWCAD, CAM, Autodesk PowerMill, Autodesk FeatureCAM, AlphaCAM, SurfCAM, SolidCAM, MasterCAM, CAE, ansys, ADAMS, FEM, CNC, Sinumerik, Heidenhain, vypracovanie technickej dokumentácie, Microsoft Office, Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Windows, práca na počítači
Žilina, Nitra, Martin
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Mám vlastnú webovú stránku:
https://lacne-it-kurzy.webnode.sk/

Môj FB profil: https://www.facebook.com/jenis.jozef

Som študentom Žilinskej univerzity na strojníckej fakulte. Popri škole tiež pracujem ako konštruktér už štvrtý rok. Viem poradiť pri problémoch s technickými predmetmi, CAD, CAM, CAE, FEM a CNC softvérami. Ponúkam školenia z daných softvérov, doučovanie z technických predmetov a vypracujem tiež technickú dokumentáciu podľa vašich podkladov.

Zaujíma ma technika, hranie na gitare, kreslenie, tancovanie. Rád pomôžem každému, kto má záujem a chce sa naučiť niečo nové. To mi najviac pomáha pri mojom ďalšom osobnom rozvoji.Referencie

to presne som očakával, čo som aj dostal. Bolo to podla dohovoru, výklad bol jasný, zrozumitelný. u mňa sto percent. doporučujem rád aj iným.

Jan S. - 5.2.2019

Super rychla komunikacia, spolahlivost a serioznost. Odporucam! :-)

Adam - 3.2.2019

Veľmi trpezlivý , ochotný pomôcť aj nedeľu o pol noci ! Takže časovo sa mi vždy prispôsobil . Je veľmi ľudský som maximálne spokojný s jeho prístupom. Ďakujem za pomoc a odporúčam každému !

Dávid V. - 27.1.2019

Veľmi milý, trpezlivý doučovateľ a vie veci vysvetliť tak, aby to pochopil naozaj každý. Veľmi pekne ďakujem za milý prístup a vrelo odporúčam .

Martina K. - 25.1.2019

Skvelý doučovateľ,veľmi ochotný,trpezlivý,prispôsobivý potrebám študenta.Profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup,výborne vysvetlené učivo.Moja spokojnosť 100%

Monika - 19.1.2019

Rychlá komunikace a časově se mi Josef vždy přizpůsobil. Jeho znalosti jsou k nezaplacení! Díky moc za pomoc s projektem!

Jesika N. - 4.12.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu