Najlepšia cesta k strojárskemu vzdelaniuBc. Jozef J.

Jozef Jenis
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, slovenský jazyk - zš, anglický jazyk, fyzika - zš, fyzika - sš, technické kreslenie, strojárska technológia, základy konštruovania, technická mechanika, statika, časti a mechanizmy strojov, konštrukcia automobilov, cad, autodesk inventor, autocad, SolidEdge, Autodesk Fusion 360, SolidWorks, catia, PTC Creo, NX, ZWCAD, CAM, Autodesk PowerMill, Autodesk FeatureCAM, AlphaCAM, SurfCAM, SolidCAM, MasterCAM, CAE, ansys, FEM, CNC, CFD, Sinumerik, Heidenhain, vypracovanie technickej dokumentácie, Microsoft Office, Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Windows, práca na počítači
Žilina, Nitra, Martin
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Mám vlastnú webovú stránku:
https://lacne-it-kurzy.webnode.sk/

Môj FB profil: https://www.facebook.com/jenis.jozef

Som študentom Žilinskej univerzity na strojníckej fakulte. Popri škole tiež pracujem ako konštruktér na rôznych projektoch. Viem poradiť pri problémoch s technickými predmetmi, CAD, CAM, CAE a CNC softvérami. Ponúkam školenia a kurzy z daných softvérov, doučovanie technických predmetov a vypracujem tiež technickú dokumentáciu podľa vašich požiadaviek.

Medzi moje záľuby patrí technika, hranie na gitare, kreslenie, tancovanie. Rád pomôžem každému, kto má záujem a chce sa naučiť niečo nové. To mi najviac pomáha pri mojom ďalšom osobnom rozvoji.Referencie

Super doučovateľ ,odborné znalosti a ľudský prístup, každému odporúčam...

Martin D. - 5. 11. 2019

Trpezlivý, ochotný, ústretový, vie dobre vysvetliť. Vrelo odporúčam..Maximálna spokojnosť.

MICHAL L. - 28. 10. 2019

Skvelé vedomosti , podrobné vysvetlenie učiva a taktiež trpezlivosť , časovo sa vie prispôsobiť , odporúčam každému.

Marián P. - 27. 10. 2019

Výborný doučovateľ, trpezlivý, rovnako výborne ako v oblasti teórie vie poradiť aj v praktickej oblasti. Výborne vie prispôsobiť výklad potrebám študenta. Skvelý prehľad, 100%-ná spokojnosť, môžem len doporučiť.

Peter Č. - 14. 10. 2019

Skvelý pristup, trpezlivý veľmi ochotný učiteľ. Velmi dobre sa s ním spolupracuje. Vysvetľovanie jednoduché a zrozumiteľne. Odporúčam.

Veronika K. - 4. 6. 2019

Rýchla odozva na dopyt po školení, školiteľ trpezlivý vysvetlý aj viac krát , má prehľad čo nevie, / v SOLIDE je veľa možností a a smerov/ ochotný nájsť riešenie a potom doučiť, môžem len doporučiť. Karol. CH

Karol C. - 4. 6. 2019

Som veľmi spokojná s doučovaním. Veľmi dobré vysvetľovanie, ochota pomôcť, trpezlivosť a zrozumiteľnosť. Odporúčam všetkým :-)

Romana T. - 26. 3. 2019

Rýchla komunikácia, časovo sa prispôsobí, veľmi milý prístup, dcéra sa teší na doučovanie, odporúčam. slavka.h

Slávka H. - 23. 3. 2019

Rýchla komunikácia, prispôsobí sa nášmu času. Syn sa na doučovanie teší. Zatiaľ je moja spokojnosť 100%. Ďakujem

Katarína O. - 21. 3. 2019

vie naučiť aj dobre vysvetliť. má veľa znalostí a povedal by som že ho doporučujem

NaDE - 28. 2. 2019

to presne som očakával, čo som aj dostal. Bolo to podla dohovoru, výklad bol jasný, zrozumitelný. u mňa sto percent. doporučujem rád aj iným.

Jan S. - 5. 2. 2019

Super rychla komunikacia, spolahlivost a serioznost. Odporucam! :-)

Adam - 3. 2. 2019

Veľmi trpezlivý , ochotný pomôcť aj nedeľu o pol noci ! Takže časovo sa mi vždy prispôsobil . Je veľmi ľudský som maximálne spokojný s jeho prístupom. Ďakujem za pomoc a odporúčam každému !

Dávid V. - 27. 1. 2019

Veľmi milý, trpezlivý doučovateľ a vie veci vysvetliť tak, aby to pochopil naozaj každý. Veľmi pekne ďakujem za milý prístup a vrelo odporúčam .

Martina K. - 25. 1. 2019

Skvelý doučovateľ,veľmi ochotný,trpezlivý,prispôsobivý potrebám študenta.Profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup,výborne vysvetlené učivo.Moja spokojnosť 100%

Monika - 19. 1. 2019

Rychlá komunikace a časově se mi Josef vždy přizpůsobil. Jeho znalosti jsou k nezaplacení! Díky moc za pomoc s projektem!

Jesika N. - 4. 12. 2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu