MAT+INF: Otec 4 detí + MFF UK Teor. informatikaBc. František P.

František Psotka
Účet overený:
matematika, informatika
Košice
20€ - 25€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
71% zodpovedaných správ
14h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj. Všetko sa dá naučiť a vysvetliť. Jednoducho, pokiaľ tomu človek naozaj rozumie. Existujú 2 typy matematického uvažovania: a) "imaginatívne" (viem si to predstaviť) a b) "jazykové" (chápem pravidlám na úrovni jazyka). Nie každý má rovnako vyvinuté obidva typy (muži viac a), ženy viac b)). Doučujem MAT aj INF (zložitosť, algoritmy), ZŠ SŠ aj VŠ. Túto činnosť vykonávam (rád a) ako vedľajšiu, keďže som zamestnaný v IT. Som otcom 4 detí.

Chyba vo vyučovaní matematiky je, že mnoho krát žiakom nie sú poriadne vysvetlené ani elementárne matematické pojmy ako napr. "rovnosť". Ako potom chceme aby rozumeli zložitejším mat. konštruktom?

Ad informatika, algoritmizácia, dát. štruktúry a programovanie: "doučujem" tiež.

Doucujem aj skupiny.Referencie

Som matkou Studenta s aspergerom ktorý študuje na Tuke. Na Františka za doučovanie matematiky ako aj prípravu na skúšku z Udajovych štruktúr a algoritmov môžem napísať len samé pozitívum. František v krátkej dobe doučil syna a aj pripravil na skúšky,je milý a priatelsky. Mala som obavu z osobného kontaktu ale František naozaj veľmi pekne a pozorne vedel vysvetliť látku. Som vďačná za takéhoto doucovatela a vrele odporúčam každému.

Viktoria G. - 12. 2. 2019


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu