Mojmír N.

Mojmír N.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Mojmír N.

Prijíma študentov

Pripravím na písomky, maturitu aj skúšky na VŠ

  • 5/5 (hodnotil 1 študent)
  • 2 odučené lekcie
  • Doučuje aj online
  • Od  20 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Som SŠ učiteľ matematiky a informatiky s 25 ročnou praxou a bohatými skúsenosťami s prípravou na štúdium VŠ technického a ekonomického smeru a následne aj prípravou na skúšky z predmetov matematika, matematická analýza, lineárna algebra.

Referencie (25)

Peter L.

Peter L.

1 odučená lekcia

Musím povedať, že pán učiteľ je učiteľ s veľkým U. To ako zvládol môjho syna a dokázal ho pripraviť na reparát z matematiky, ktorý nakoniec zvládol na dvojku za pár týždňov, klobúk dole... Jeho metódy a nesmierna trpezlivosť sú jeho prednosťami. Môžem plne odporučiť.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem za referenciu a držím palce synovi v ďalšom štúdiu.

Branislav G.

Branislav G.

Neoverená referencia

Pán učiteľ Németh mi pomáhal s prípravou na maturitu a aj na skúšky z matematiky na vysokej škole STU. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že Pán Németh ma vedel doučiť každé učivo, ktoré som potreboval a rovnako mi vedel vysvetliť každý príklad, ktorý som potreboval. Dovolím si tvrdiť, že hlavne vďaka doučovaniam som skúšky spravil skoro bez problémov. Určite by som doučovania od Pána Németha doporučil aj ostatným študentom.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem, Braňo, a verím, že bez väčších problémov zvládneš celé VŠ štúdium.

P J.

P J.

Neoverená referencia

Pán učiteľ ma pripravoval na maturitu z matematiky asi pol roka a teda si dovolím zhodnotiť moju skúsenosť. Doučovanie prebieha cez Skype zdieľaním obrazovky. Je to veľmi praktické, keďže pán učiteľ využíva programy, cez ktoré spolu riešime rôzne príklady. Čo si neuveriteľne cením, je jeho dochvíľnosť na hodiny doučovania. Pre mňa je to až nepochopiteľné, ako dokázal na všetky naše hodiny prísť na sekundu presne. No čo by som trocha "vytkol" je učiteľova neuveriteľná inteligencia a pamäť, ktorá môže pôsobiť ako dvojsečná zbraň. Na jednej strane dokáže rýchlo vypočítať zložitejšie príklady aj bez kalkulačky a takmer okamžite prísť na riešenie príkladov, takže sa nemusíte báť, že by nejaký príklad nezvládol vypočítať. No na druhej strane očakáva aj od vás, aby ste vedeli rýchlo počítať a prísť na riešenie, čo často nie je také jednoduché. Preto v takých chvíľach treba požiadať o viac času alebo o podrobné rozpitvanie príkladu, aby žiak pochopil riešenie príkladu na všetkých jeho úrovniach. Nechcel som byť príliš negatívny, snažím sa byť iba kritický. Samozrejme, všetko ostatné bolo super a nemám, čo iné by som vytkol. Myslím, že ste ma veľa naučili a maturitu som spravil na 2, takže vám ďakujem. 😄😉

Odpoveď doučovatela:

Patrik, ďakujem za referenciu a správnu pripomienku (upozornenie) k tempu riešenia príkladov. Tú sa snažím nastaviť vždy mierne nad schopnosti a rýchlosť doučovaného študenta, čím sa snažím zvýšiť (postupne) jeho výkon. Ale to je beh na dlhé trate (2-3 roky) takže nabudúce si dám väčší pozor, aby som študenta "nestresoval" vyššími nárokmi na jeho počtársky výkon ;-) Som rád, že som mohol byť aspoň 6 mesiacov Tvojim učiteľom a držím palce v ďalšom štúdiu.

Emese N.

Emese N.

Neoverená referencia

Pán Németh ma pripravoval na skúšku z matematiky na STU. Bol veľmi priateľský a trpezlivý. Jeho vysvetlenia boli pre mňa zrozumiteľné a doučovanie pomohlo na úspešné zvládnutie predmetu. Komunikácia bola výborná a rýchla. Perfektný doučovateľ a môžem len odporúčiť!! :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Emese. A želám ti veľa úspechov v škole aj v živote.

Martina S.

Martina S.

Neoverená referencia

Pán Németh pomohol s prípravou môjho syna na prijímacie skúšky z matematiky na STU FIIT. Vysoko oceňujem jeho dlhoročnú učiteľsku prax a profesionálny prístup odovzdať a naučiť učivo a hlavne veľmi zrozumiteľne vysvetliť problematiku. Je veľmi trpezlivý, mal záujem aby syn pochopil učivo a nemal problém viackrát vysvetliť. Zároveň je to veľmi príjemný, ľudský a priateľský človek . Môj syn bol s doučovanim nadmieru spokojný. Maximálne ODPORÚČAM.

Odpoveď doučovatela:

Veľmi ďakujem a držím palce aby syna prijali na VŠ.

Zodpovedané otázky (22)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Mojmír N.

Rovnobeznik

Prosím boli by ste niekto tak zlaty a vypočítali by ste mi to niekto aj s postupom? Ďakujem. Potrebujeme vypočítať e a f

Mojmír N.

Markovova nerovnosť

Pomohol by mi niekto s touto úlohou? Veľmi pekne ďakujem

Mojmír N.

Súčet funkcionálneho radu

Dobrý deň prosím Vás vedel by niekto vypočítať takýto druh radu ?

Mojmír N.

Matematika

Napísali by ste mi prosiím, ako riešime tieto rovnice krok po kroku? Niektoré kroky chápem, no iné nie.

Mojmír N.

(x−3)! /(x−5)! = 3x − 4

Vyrieš rovnicu, najprv urč podmienky, korene rovnice skontroluj s podmienkami riešenia a potom urob skúšku správnosti : (x−3)!/(x−5)!= 3x − 4