English Русский Angličtina a Ruština pre deti a dospelych. Budete spokojní!Ksenia B.

Ksenia Belyak
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - conversations, ruština, ruský jazyk, ruský jazyk - začiatočník, ruský jazyk - pokročilý
Levoča, Spišská Nová Ves
Doučuje aj cez skype / internet
6 odučených lekcií
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj.
Som profesionálna učiteľka angličtiny. Môj materinský jazyk je ruský. Mám pedagogické vzdelanie- som magistra.
Môžeme mať individuálne alebo skupinové hodiny.
Rada vyučujem jazyky. Moje hodiny sú vždy konverzačné.

Pri tomto type výučby máte rozhovor s native speakerom na dosah jedného kliku. Doslova. Dohodnete si podmienky výučby, nainštalujete Skype a ide sa na to. Jednoduchý prístup, kamarátska atmosféra, to všetko patrí medzi výhody konverzácie cez Skype. A to všetko z pohodlia domova.Referencie

Ksenia ma doučuje anglický jazyk.Pomohlo mi to s komunikáciou,pretože pred tým som sa bála rozprávať po anglicky a nemala som takú dobrú slovnú zásobu.Vrelo odporúčam.

Barbora Č. - 31. 5. 2020

Ksenia is a great teacher! I like the structure of our lessons: we spend a lot of time speaking. It helped me to overcome my fear of speaking English. Year after our first lesson I managed to get a job in an international company and now, thanks to Ksenia, I'm able to speak with native speakers every day.

Елена Ж. - 27. 5. 2020

Učila som sa angličtinu z raného detstva. Mala som veľa učiteľov angličtiny, stále som menila školy, učila som sa aj v skupinách aj individuálne, ale nakoniec rozumela, že vôbec tu angličtinu neviem. Toto trvalo pokiaľ som sa nestretla vo svojom živote Kseniu, z ktorou som začala mať hodinky angličtiny online. A vidím že teraz môžem hovoriť po anglicky, a stále moja úroveň jazyka sa zlepšuje. Mne sa páči že na hodinách veľa rozprávame a ja mám prax. Určite môžem poradiť Kseniu ako výbornú učiteľku angličtiny:)

Валерия М. - 27. 5. 2020

Ksenia je skvela mila a trpezliva ucitelka. Vie kompetentne nastavit level doucovania, ucebny material a taktiez ocenujem flexibilne planovanie hodin. Na hodiny doucovania sa vzdy tesim. 🙂👍

Emilia S. - 30. 3. 2020

Ksenia je kvalitná učiteľka angličtiny,Doučuje ma 4 mesiace a za ten čas som ziskal istotu pri používaní cudzieho jazyka. Mal som zopár doučovateľov, ale až tu som sa stretol s max. profesionalitou (metodika, ciele, vysvetlenie či upozorňovanie na chyby). Spočiatku som mal obavy, aké to bude doučovanie on-line, ale po prvých hodinách som zistil, že hodiny s ňou sú vždy zaujímavé. Pre mňa je dôležité, že vďaka Ksenii som získal bližší vzťah k angličtine. Na každej hodine sa venujeme aj aktuálnym spoločenským, medzinárodným či iným témam. Čo naše hodiny robí o to zaujímavejšími. Ak sa chcete zlepšiť v angličtine môžem len vrelo doporučiť.

Marián L. - 25. 3. 2020

Ksenia mi pomáha s angličtinou a som veľmi spokojná. Je trpezlivá a flexibilná. Hodiny prebiehajú výlučne v anglickom jazyku, čo mi veľmi vyhovuje a už po pár hodinách som cítila pokrok. Učite odporúčam!

Ivana M. - 21. 1. 2020

Odporúčam, super skype hodiny, začínam s ruštinou a už po pár hodinách niečo rozumiem. Dodala zdarma aj materiáli na učenie.

Daniel G. - 1. 10. 2019

I started to take classes from Ksenia when I had A2. Today we've just finished B2 and I'm going to work on C1 with Ksenia. Do recommend )

Viktor S. - 31. 8. 2019

Ksenia je veľmi milá a trpezlivá. Vyhovuje nám jej prístup, a to ako vedie naše hodiny. Sme s ňou veľmi spokojní a môžem len odporučiť.

Anna K. - 9. 7. 2019

Učím sa Ruštinu s Kseniou som spokojny je trpezlivá ma veľmi dobrý prístup.Na hodiny je pripravena s cvičeniami a planom čo sa bude učiť. Vrelo odporúčam ak sa niekto chce učiť rusky jazyk. Baňo.G-27.6.2019

Branislav G. - 27. 6. 2019

Ksenia doučuje 13r. dcéru angličtinu a ruštinu cez skype. Je milá a trpezlivá s osobitým prístupom k dcériným vedomostiam a učivu potrebnému nielen do školy. Na začiatku hodiny zašle materiály. Časy a dni výuky sú prispôsobené s ohľadom na dcérine tréningy. Tento spôsob doučovania nám vyhovuje.

Vladimír M. - 26. 4. 2019

So Kseniou som veľmi spokojný. Hodiny sú veľmi zaujímavé a Ksenia ma zorientoval aj v geografii a politickej situácií na ukrajine. Najprv som mal predsudky s výučbou cez Skype. No je to veľmi prakticke. Máme hodiny aj keď som na služobnej ceste v aute. Inak Ksenia ma neuveriteľnú trpezlivosť.

Michal M. - 8. 4. 2019

S Ksenoiu sme mali konverzačné hodiny ruštiny a angličtiny. Príjemná a pohodová učiteľka. Odporúčam.

Pavol M. - 2. 4. 2019

Som nadmieru spokojny. Začal už po prvých hodinách v škole rozpravať po anglicky. Ksenia je veľmi milá, ochotná a trpezlivá. Odporucam!

Mikhail D. - 2. 4. 2019

Lessons with Ksenia and additional tasks such as extra reading, watching movies and listening to the English songs helped me to improve my language level. She knows exactly how to make the educational process effective. Tasks and advise she had given were very useful. I’ve been studying English with Ksenia for one year and I’m going to continue. Thanks a lot!

Mariana K. - 15. 2. 2019

Dcera sa veľmi chcela ucit rusky, ozvala sa nám Ksenia a sme veľmi spokojní. Ďakujeme

Andrea K. - 11. 2. 2019

Milá, trpezlivá doučovateľka. Už po pár hodinách sa moja ruština zlepšila :-) Ďakujem!

Tinka K. - 4. 2. 2019

S Kseniou sa doučujem Rusky jazyk od októbra 2018 ako úplný začiatočník a neveril by som aký progres sa dá za tak krátky čas dosiahnuť vo výuke cudzieho jazyka. Na hodiny je vždy veľmi dobre pripravená. Hodiny sú zamerané na gramatiku a do veľkej miery na komunikáciu. Vyučovanie s Kseniou vrelo odporúčam.

Martin D. - 3. 2. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu