Lektor informačných technológiíTibor K.

Tibor Kubiš
Účet overený:
zadania excel, Excel, HTML, CSS, SQL, sap, abap/4, informatika, Základy práce s počítačom
Považská Bystrica, Púchov
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,
volám sa Tibor a ponúkam vám svoj profesionálny, individuálny a trpezlivý prístup podľa vašich potrieb.

Záujemcovia
Vhodné pre všetkých PC užívateľov, ktorí sa chcú naučiť efektívne pracovať v nástroji Microsoft Excel; potrebujú sa zdokonaliť v niektorom z vyššie uvedených predmetov; hľadajú abap/4 programátora na tvorbu reportov či implementovanie optimalizačných riešení v prostredí SAP R/3 (Moduly PP, MM, PM).

Požiadavky
Postačuje základná znalosť obsluhy počítačových periférií ako sú myš, klávesnica a monitor a základná orientácia v prostredí Microsoft Windows.

Prečo práve ja?
Na výsledkoch mojich študentov mi veľmi záleží. Vždy sa usilujem o dosiahnutie vzájomnej zhody či už ohľadom ceny alebo termínu výučby. Mám dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore informačných technológií, ktoré som ukončil s vyznamenaním. Aktuálne pracujem ako programátor.Referencie

Pana Tibor, vzdelany mlady muz, profesionalny vyklad uciva, citite sa ako v online ucebni. (kedze vyklad prebiehal online) Mozem len a len doporucit.

Denisa B. - 27. 9. 2019

Pána Tibora vrelo odporúčam študentom, ktorí potrebujú doučovanie z infornatiky. Má vynikajúci prístup k študentom a veľmi dobré vyučovacie metódy. Jeho znalosti sú na veľmi vysokej úrovni. Bezproblémová komunikácia, rýchla odpoveď, veľká trpezlivosť, spoľahlivosť, ústretovosť, individuálny prístup atď Takto by som mohla charakterizovať pána Tibora. Bola som naozaj veľmi spokojna a pána Tibora odporúčam na 100%.

Vladimíra K. - 1. 9. 2019

Tibora môžem s čistým svedomím odporučiť.Jeho znalosti počítačovej problematiky sú na veľmi vysokej úrovni.Vždy slušný,individuálny a profesionálny prístup.Komunikácia bola vždy bezproblémová a rýchla.Je vidno,že mu záleží na dobrých výsledkoch svojich študentov a ich 100%tnej spokojnosti.Vrelo odporúčam.

Oliver K. - 31. 8. 2019

Pán Tibor ma veľmi pozitívne prekvapil, nebola som zvyknutá na tak konštruktívny a svedomitý prístup. Je trpezlivý a vnímavý potrebám študenta, tempo výučby prispôsobí ako je treba a záleží mu na pochopení študenta. Môžem len doporučiť.

Viktória K. - 15. 8. 2019

Doučovanie s Tiborom jednoznačne odporúčam. Jeho profesionálny, efektívny, individuálny prístup je skvelý. Tiež je trpezlivý pri výučbe, som s nim veľmi spokojná.

Zuzana F. - 10. 7. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu